Facebook Google+ Twitter

Złodziej zostawia po sobie fotografię

Kiedyś dowodem przestępczego działania były ślady linii papilarnych, obuwia, zapach. Dziś coraz częściej złodzieja widzimy na filmie czy zdjęciu zrobionym przez kamerę przemysłową. Wystarczy go rozpoznać.

 / Fot. Archiwum KMP LublinMłody mężczyzna wszedł do pomieszczeń jednej z firm mieszczącej się przy Al. Racławickich w Lublinie. Zabrał trzy telefony komórkowe i sześć laptopów. Dzięki reakcji ochroniarza i pomocy przypadkowego przechodnia laptopy zostały odzyskane.

Policjanci z IV komisariatu poszukują mężczyzny, który 5 czerwca w rejonie ul. Pozytywistów studentce zerwał z szyi złoty  / Fot. Archiwum KMP Lublinłańcuszek. Sprawcę kradzieży nagrała zamontowana w trolejbusie kamera. Okazało się bowiem, że mężczyzna przed dokonanym przestępstwem podróżował tym samym co pokrzywdzona środkiem lokomocji.

 / Fot. Archiwum KMP LublinPolicjanci z czwórki poszukują również mężczyzny, który z sali wykładowej lubelskiej uczelni usiłował skraść dwa projektory. Złodziej nie zdążył uciec z łupami gdyż na drodze stanęła mu jedna z pracownic obsługi.

Ktokolwiek rozpoznaje uwidocznionych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt z Komisariatem IV Policji przy ul. T. Zana 45 lub telefon pod nr 81 535 48 00.

Policjanci z VII komisariatu poszukują mężczyzny, który 7 maja w jednym ze sklepów w galerii handlowej ukradł szkolne plecaki i  / Fot. Archiwum KMP Lublintorby o łącznej wartości ponad 1 tys. zł. Jak się okazało, ten sam mężczyzna próbował ukraść artykuły szkolne jeszcze następnego dnia.

Jest to mężczyzna w wieku około 30-40 lat, około 170 cm wzrostu i szczupłej budowy ciała.

Ktokolwiek go rozpoznaje proszony jest o kontakt z Komisariatem VII Policji w Lublinie przy ul. Wyżynnej 18 lub pod nr tel.: 81 535-49-20 czy 997.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.