Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20098 miejsce

Złombol - ciąg dalszy podróży w nieznane

Następną przygodę czas zacząć. Tym razem zmierzamy do Norwegii na Nord kapp. To najdalej na północ wysunięta cześć Europy. Startujemy 10 sierpnia 2013 r. w południe spod katowickiego Spodka. Relacje będą w wybranych środkach masowego przekazu.

Ja i mój KATAZUK - DRAKAR płyniemy po bezkresnych polach EUROPY / Fot. Bartłomiej KowalewskiJadę już po raz czwarty. Wielu czytelników pewnie zadało by mi pytanie - po co? Odpowiem podobnie, jak uczestnik wypraw w góry czy jaskinie - bo istnieją! Złombol to coś więcej niż przygoda, to sprawdzian naszych wartości oraz umiejętności radzenia sobie w skrajnie nieprzewidywalnych sytuacjach.

Tu można doświadczyć wszystkich ludzkich zachowań od strachu, rezygnacji poprzez euforię zwycięstwa. Tu zawiązują się spontaniczne przyjaźnie. Tu możemy liczyć na bezinteresowną pomoc. W dzisiejszych czasach zawiązujemy tak zwane krótkotrwałe koalicje z wyrachowania, biedy czy determinacji pomocy naszym dzieciom w edukacji, a potem znalezienia sensownej pracy. Kiedyś bardziej liczyła się wiedza i umiejętności, dziś koneksje partyjne lub inne koterie. Pęd do mamony przysłonił nam etyczne wartości, zmusza do przyjmowania postawy Kalego.

Na Złombolu choć przez chwilę zachowujemy się całkiem inaczej, bo w tle mamy uśmiechnięte buziaki dzieciaków z domów dziecka. Z datków darczyńców oraz naszych wpłat mogą spełnić się ich małe marzenia.Z dotychczasowych wyliczeń wynika że uzbierała się niezła sumka.

Na tej stronie Złombolu są wszelkie informacje na temat rajdu zachęcam do zajrzenia.
Jeśli mi się uda to będę przysyłać do serwisu codzienne relacje lub na swój fan page na Facebooku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Super wyprawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powodzenia wszystkim uczestnikom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.