Facebook Google+ Twitter

Złomiarz o mały włos nie uśmiercił noworodków z Matki Polki

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2006-10-20 07:29

29-letni złodziej próbował skraść aluminiowe rury, którymi jest doprowadzany tlen na oddział intensywnej terapii noworodków w szpitalu ICZMP! Sprawcę na gorącym uczynku zatrzymali policjanci.

fot. Express Ilustrowany- Mężczyzna wyrwał już część rur - informuje jeden z policjantów. - Na szczęście tych rezerwowych. Gdy przyszedł z cążkami, by odkręcić te właściwe, został zatrzymany. Nawet nie udawał pracownika jakiejś ekipy remontowej. Miał na sobie normalne ubranie.


- Bezczelność złodziei nie zna granic - mówi wzburzona pielęgniarka. - Kradną wszystko, nawet przez moment nie zastanawiając się, jakie mogą być tego konsekwencje!

- Niestety, na terenie placówki zatrzymujemy różne podejrzane osoby - mówi Marek Bonusiak, kierownik działu administracyjnego szpitala. - Szpital jest rozległy, a trudno byłoby ograniczyć dostęp osób z zewnątrz. Mamy ochronę i współpracujemy z policją, by zachować bezpieczeństwo.

Sprawca to mieszkaniec Kurczaków. W przeszłości był już notowany i odsiadywał wyroki za kradzieże. Zostaną mu postawione zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia oraz kradzieży i usiłowania kradzieży. Grozi mu do 5 lat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Co za zdziczenie! Na wiele lat do paki! Ale gdyby zliczyć wszystkie decyzje szefów funduszu zdrowia, to okazałoby się, że urzędnicy odpowiadają za znacznie więcej nieszczęść wśród pacjentów i nic im nie grozi! Więcej - biorą niezłe pensyjki za kretyńskie decyzje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.