Facebook Google+ Twitter

Złomrex Włókniarz przygotowuje się do sezonu

We wtorek zawodnicy Złomrexu Włókniarza Częstochowa wrócili z ośmiodniowego obozu przygotowawczego w Cetniewie, gdzie pod okiem dwójki trenerów Piotra Ruszela oraz Piotra Zyto, ładowali „akumulatory” pod kątem inauguracji ligowego sezonu.

W wyczerpującym obozie udział wzięła także dwójka obcokrajowców Lee Richardson oraz Christian Hefenbrock, któremu ostra dawka treningów zaaplikowana przez dwójkę szkoleniowców, dała się mocno we znaki, co jednak powinno zaprocentować podczas tegorocznego sezonu. Jak zatem pobyt w nadmorskim kurorcie wspomina sympatyczny Niemiec?
– Z pobytu na obozie jestem bardzo zadowolony! Choć muszę szczerze przyznać, że nie spodziewałem się, iż będzie aż tak ciężko. Zwłaszcza te początkowe dni dały mi się mocno we znaki, miałem lekkie bóle mięśni, które na szczęście z czasem minęły. Zajęć mieliśmy naprawdę bardzo dużo, nie było czasu żeby się nudzić. Codziennie rano bieganie, potem śniadanie, a później znów ćwiczenia, siłownia albo basen, odnowa biologiczna. Każdy dzień mieliśmy rozplanowany co do minuty! Rozegraliśmy też mecz piłki nożnej i świetnie się przy okazji bawiliśmy! Jestem bardzo zadowolony z mojego pobytu w Cetniewie. Atmosfera jak zawsze była na medal! No i miałem w końcu okazję spędzić trochę więcej czasu z kolegami z drużyny i podszkolić mój polski – powiedział „Hefe”.

Przygotowania częstochowian do tegorocznego sezonu wkraczają w decydującą fazę. Po powrocie z Cetniewa, zawodnicy spod Jasnej Góry czekają już tylko na łaskawą aurę, która umożliwi wyjazd na tor, a co się z tym wiąże, pierwsze tegoroczne sparingi. W przypadku kapryśnej pogody, która nie raz potrafi spłatać figla, podopieczni trenera Piotra Zyto w ramach przygotowań i przetarcia przed inauguracją rozgrywek, wybiorą się na rekonesans na Wyspy Brytyjskie. W meczach kontrolnych zmierzą się tam z Poole Pirates, Somerset Rebels oraz Swindon Robins, które przedstawią szkoleniowcom pełny obraz obecnej dyspozycji ich podopiecznych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.