Facebook Google+ Twitter

Zlot Alfa Romeo - Alfaholicy.org - Bielko-Biała/Tychy/Żywiec

Klub Alfa Romeo - Alfaholicy powstał w 2005 roku z inicjatywy garstki miłośników Alfy Romeo, które szukały wygodnego medium do komunikowania się ze sobą.

 / Fot. Rafał MatlakKlub Alfa Romeo - Alfaholicy powstał w 2005 roku z inicjatywy garstki miłośników Alfy Romeo, które szukały wygodnego medium do komunikowania się ze sobą. Powstało forum dyskusyjne, które służy nam do dziś, i to dzięki niemu powstała idea zlotu ogólnopolskiego.

Tegoroczny zlot jest już trzecim organizowanym przez Rafała Matlaka w okolicach Żywca i odbędzie się w dniach 12-21 sierpnia 2016 roku. Pierwszy zlot w tym miejscu odbył się okrągłe 10-lat temu. Z okazji tej rocznicy nadchodzący zlot musiał być wyjątkowy. I będzie. Sam czas trwania to aż 9 dni, a lista atrakcji już jest wyjątkowo długa, są nimi m.in. koncert, tyrolka, ścianka wspinaczkowa, karting i oczywiście rywalizacja na torze. Coraz większa popularność poprzednich zlotów zgromadziła rzesze sponsorów którzy przygotowali wyjątkowe nagrody dla zlotowiczów.

Rywalizacja "torowa" odbędzie się na Torze Fiat Auto Poland w Tychach. Alfaholicy wiedzą co wszyscy Alfiści lubią najbardziej - jazdę na zakrętach dlatego tego typu zawody są już tradycją. No i... rajd turystyczny realizowany wspólnie z Automobilklubem Cieszyńskim. Jest to bardzo ciekawy sposób uprawiania turystyki przy współpracy z samochodem. Uczestnicy dostają zadania rozsiane na mapie, ten kto pierwszy rozwiąże wszystkie zagadki zwycięża. Ale przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i zwiedzanie regionu.

Na zakończenie zlotu jak zawsze odbędzie się rozdanie nagród przygotowanych przez naszych sponsorów. W tym roku do wygrania jest m. in. profesjonalny chip tuning, usługi, bony rabatowe nawet o wartości 1000 zł.

Zapisy na zlot trwają do końca marca, więc czasu jest niewiele. Zapraszamy wszystkich miłośników Alfy Romeo do uczestnictwa. Więcej informacji na naszym forum www.alfaholicy.org

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.