Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22421 miejsce

Zlot amerykańskich samochodów w Krakowie

Już 28 września odbędzie się zlot US Nightcall Meeting #2, ogranizowany przez grupę miłośników amerykańskich pojazdów.

Plakat / Fot. OrganizatorBez wątpienia legendy i mity o amerykańskich pojazdach są wciąż żywe. Moda na samochody zza oceanu trwa i będzie trwała. Na zlocie będzie można zobaczyć legendarne amerykańskie marki. To samochody ze wspaniałą historią i tradycją. Fascynujące, z potężnymi, bulgoczącymi wolno i dostojnie silnikami o dużych mocach.

Zlot jest doskonałą okazją do poznania innych posiadaczy i miłośników amerykańskich pojazdów. Będzie można wymienić uwagi i porozmawiać o wszystkim, co dotyczy tych samochodów.

US Nightcall Meeting #1 / Fot. OrganizatorWśród atrakcji motoryzacyjnych przewidziano, m.in. prezentację pojazdów, czyli odwieczny spór i rywalizację między miłośnikami samochodów "Wielkiej Trójki", nocny przejazd ulicami Krakowa. Nie obędzie się także bez you can sing (karaoke dla chętnych) oraz jesiennych mega wypieczonych kiełbasek, które przygotuje "Pan Zupa", czyli Paweł Barszcz. Spotkanie wzbogaci muzyka dobrana przez DJ-a Łukasza Nowickiego.

Spotkanie zorganizowane zostanie na parkingu Inter Cars (przy ul. Centralnej 91). Jeśli masz amerykański samochód, przyjedź!

Organizatorem zlotu jest US Nightcall Kraków.
Więcej informacji znajdziesz na facebooku.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.