Facebook Google+ Twitter

Zlot fanów Depeche Mode we Wrocławiu

Po prawie dwóch latach przerwy, w sobotę 28 kwietnia, we wrocławskim klubie muzycznym Madness, odbędzie się ogólnopolski zlot miłośników muzyki Depeche Mode.

ulotka promująca koncert / Fot. zlot_dm@o2.plZloty fanów określonego rodzaju muzyki sprawiają, że ludzie o podobnych gustach muzycznych mają szansę poznać myślących i czujące podobnie. Nie inaczej będzie i tym razem we Wrocławiu a wspólną płaszczyzną dźwięków będzie brytyjska grupa Depeche Mode.

Od wielu lat Depeche Mode cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Przykładem były dwa koncerty tej grupy w naszym kraju, które odbyły się w 2006 roku. Pierwszy z nich w marcu odbywający się w katowickim Spodku, cieszył się tak dużą popularnością, że zorganizowano w tym samym roku jeszcze jedne w czerwcu na stadionie Legii w Warszawie.

Niedowiarkom podpowiem, że wystarczy wpisać w jakąkolwiek wyszukiwarkę internetową nazwę zespołu Depeche Mode aby zauważyć jak wielką popularnością cieszy się ta formacja. Poza zlotami fanów, organizowane są ponadto inne nie mniej atrakcyjne imprezy. Jedną z ciekawszych było 9 pokazów kultowego koncertu Depeche Mode "Devotional"w 9 Multikinach w Polsce jednego dnia, o tej samej godzinie.

Music For the Angel / Fot. okładka płytyWrocławski zlot w klubie Madness rozpocznie się o godzinie 17 a pierwszą atrakcją będzie koncert zespołu „Last Frontier” grającego covery DM. Uczestniczyć będzie można w konkursie wiedzy o zespole oraz konkursie naśladowania tańca Dave'a Gahana. Ponadto wystąpią niektórzy z wykonawców biorących udział w nagrywaniu płyty "Music For the Angel" dedykowanej choremu chłopcu Karolkowi Kocota. Dochód ze sprzedaży płyty, którą będzie można również kupić na zlocie we Wrocławiu w całości przeznaczony został na jego leczenie.

Muzykę serwować będą Robert "Angelo" - założyciel i wokalista zespołu d'Archangel oraz Jacek "Slowblow" - organizator [fast fashion] Depeche Mode party we Wrocławiu. Gościem specjalnym jest - DJ "Mirage" z Czech. Znany z udziału w ogromnej ilości imprez muzycznych z muzyką z lat 80., gotycką, electro- i DM, w Czechach, Niemczech i w Polsce.

Wstęp - 20 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.