Facebook Google+ Twitter

Zlot fanów Tokio Hotel w Olsztynie

19 maja w Olsztynie odbędzie sie zlot fanów grupy Tokio Hotel.

Tokio Hotel to niemiecki zespół tworzony przez czterech nastolatków, Billa i Toma Kaulitzów, Gustava Schafera i Georga Listinga. Ci dwaj pierwsi są bliźniakami i na nich skupia się przede wszystkim uwaga setek tysięcy fanek, które zrobiłyby wszystko by zobaczyć ich na żywo.

Grupa właśnie jest w trasie koncertowej, promującej drugą studyjną płytę "Zimmer 483", wydaną w tym roku. 14 maja dadzą ostatni koncert tego tournee w Kolonii, w Niemczech. Pierwszy album Tokio Hotel, "Schrei", wydany w 2005 roku, okazał się hitem na skalę międzynarodową, a pierwszy singiel "Durch Den Monsun" oblegał szczyt europejskich list przebojów przez kilkadziesiąt tygodni.

Fani co raz to zbierają się, by porozmawiać o swoich niemieckich idolach, zawrzeć nowe znajomości, pokazać Tokio Hotel dla tych, którzy jeszcze nie znają tej grupy. Tydzień wcześniej, bo 12 maja podobna impreza odbędzie się w Gdańsku, a cała "trasa złotów" obejmuje kilkanaście polskich miast, w tym m.in. Warszawę, Poznań, Białystok.

Zespół w kwietniu wystąpił pierwszy raz w Polsce, na warszawskim Torwarze.

O tym, jakie wrażenie robią członkowie Tokio Hotel i ich muzyka na koncertach opowiadają ludzie związani z mediami, niekoniecznie będący fanami niemieckiej kapeli. TH, jak w skrócie sympatycy nazywają swych ulubieńców, nie jest tylko zwykłym rockowym boysbandem, a fenomenem socjologicznym, który trudno racjonalnie wyjaśnić.

Organizatorzy zlotu fanów Tokio Hotel zapraszają pod Ratusz Miejski w centrum Olsztyna, 19 maja o godzinie 12.00. Z pewnością nie zabraknie na nim chóralnego wykonania największego przeboju grupy, "Durch Den Monsun", którego słowa nastolatki z Niemiec, Polski, Francji, Austrii znają na pamięć.

Szczegółowe informacje pod adresem mailowym zfth@op.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zapraszam, na pewno nie będzie Pan sam. pb

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hehe. Aż chyba sie przejadę - tak dla śmiechu :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.