Facebook Google+ Twitter

Zlot informatyków w Mrągowie

Od 12 do 16 października w Mrągowie odbędą się XXV Jubileuszowe Jesienne Spotkania Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Logo XXV Jesiennych Spotkań PTI / Fot. materiał promocyjny To impreza mająca już wieloletnią tradycję. Od początku podczas spotkań następuje prezentowanie współczesnych kierunków rozwoju informatyki. Dyskutuje się również o odpowiedzialności samych informatyków.

Już 11 października będzie miał miejsce 4-częściowy tutorial "Pierwszy krok w świat rozwoju aplikacji mobilnych" oraz warsztat na temat wydruku fotografii cyfrowej. Tutorial poprowadzi dr Christelle Schaff z Seidenberg School of Computer Science and Information Systems z Pace University w Nowym Jorku.

Logo Polskiego Towarzystwa Informatycznego / Fot. Materiał prasowy Odbędzie się ponad 30 wystąpień. "Pół wieku informatyki w Polsce", "Zarządzanie projektem wysokiego ryzyka" i "Raport Polska 2030" to tylko niektóre z nich. Wśród prelegentów profesorowie: Andrzej J. Blikle, Maciej M. Sysło i Andrzej Czyżewski. Na koniec Jesiennych Spotkań PTI zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia.

Przewidziane są też imprezy kulturalne. 11 października o godzinie 21.00 rozpocznie się nieoficjalny Międzynarodowy Turniej Kręglowy branży IT. 12 października wystąpi zespół grający "after hours rock" znany jako Florence Jenkins Project. Z kolei 13 października rozegrane zostaną III Mistrzostwa Brydża IT.

Szczegółowy program znajduje się na stronie imprezy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

- Kochanie ładnie mi w #ff0000?
- Nie, lepiej w #0000FF.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj faktycznie będzie się działo, szczególnie wieczorami, tym bardziej, że informatycy dość ciekawie potrafią żartować sami z siebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.09.2009 01:24

Na pewno będzie się działo! :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hm jeszcze nikt nie zażartował z informatyków? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.