Facebook Google+ Twitter

Zlot VW Mania 2010 już za nami

W Pruszczu Gdańskim w dniach 30.07-01.08 odbył się XII zlot fanów samochodów marki Volkswagen.

Plakat / Fot. Materiał PromocyjnyNależałoby zacząć od pytania: Czym jest zlot VW Mania? Otóż na 3 dni zjeżdżają sięBrama wjazdowa / Fot. Kamil Ćwikliński właściciele oraz fani samochodów marki Volkswagen po to, aby się bawić, wymienić doświadczeniem, czy po prostu szpanować swoim autkiem.

Zlot VW Mania odbywa się już po raz 12. W tym roku, jak i w zeszłym, odbył się na terenie Aeroklubu Gdańskiego w Pruszczu Gdańskim. Przybyło ponad tysiąc pojazdów, nie tylko marki Volkswagen. Na terenie lotniska czekało wiele atrakcji: koncerty takich osób jak: DJ Junior, DJ Omen, DJ Drilla oraz taniec dziewczyn z Tropikalnej Wyspy. A dla młodszych uczestników został postawiony zamek i zjeżdżalnia dmuchana oraz gokarty.

Zlot trwał 3 dni, więc zostały specjalnie wyznaczone miejsca do zaparkowania samochodu i rozstawienia namiotu. Postawione zostały także toalety i kontenery prysznicowe.

DJ Junior / Fot. Kamil ĆwiklińskiNastępnego dnia każdy kierowca mógł podczas imprezy przeprowadzić badania techniczne swojego samochodu oraz dokładne badanie układu hamulcowego i wziąć udział w konkurencji o Puchar Mobil 1, która polegała na wyścigu 1/4 mili na pasie startowym.

Wieczorem odbył się pokaz driftu SRT Garage oraz wręczenie nagród.

Ostatniego dnia odbyło się oficjalne zakończenie zlotu, po którym uczestnicy wrócili do domów.

Strona VW Mani

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.