Facebook Google+ Twitter

Złota Era Hip-Hopu i R’n’B w Pubie Beka w Kaliszu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-02-15 20:57

Złota Era Hip-Hopu i R’n’B w Pubie Beka, czyli najznakomitsze momenty czarnej muzyki lat 90.

Hip-Hop umarł wraz ze schyłkiem Złotej Ery? Na to pytanie na pewno łatwiej będzie odpowiedzieć sobie przychodząc na tę imprezę.

Rakim, Afu-Ra i Gangstarr. Nestor KRS-One. Bardziej komercyjni, skłóceni Nas i Jay-Z. Funkujący Redman. Imprezowi Black Eyed Peas i Beatnuts. Nieśmiertelni Notorious B.I.G i 2Pac. Meth, wraz z resztą zajawkowiczów duchem z Shaolin i nieistniejący już A Tribe Called Quest z ich szalonym koleżką, miłośnikiem niewymiarowych nakryć głowy - Busta Rhymesem.

Wszyscy oni zostawili pokaźny ślad w historii muzyki. Tworząc w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia nieświadomie zbudowali twarde fundamenty potężnego zjawiska społecznego, jakim dziś jest kultura Hip-Hopu. Muzycy dorabiali się fortun i ginęli od kul. Jedni są dziś ikonami popu, inni tworzą będąc konsekwentnie wiernym swoim ideałom.

Podczas tego wieczoru usłyszymy tych i mnóstwo innych artystów znamiennych dla Hip-Hopu. Sączenie piwka uprzyjemnią także damskie głosy, jak chociażby Lauren Hill z legendarnego The Fugees, Eve, Amerie, M.J. Blige i Jill Scott. Skwarem Kalifornii ogrzeje Was Warren G i Nate Dogg, a do pogaduszek z zajętą dziewczyną zachęci pimp wszech czasów Snoop Dogg.

Podsumuję krótko - jeśli cokolwiek znaczy dla Ciebie czarna muzyka i kiedykolwiek słyszałeś ksywkę Dj Premier - musisz być na tej imprezie.

Gramofony: DJ Sok, gościnnie DMN
Wstęp 5zł
Godz. 20.00

Do zobaczenia 25 lutego w Bece!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.