Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10424 miejsce

Złota Linia w Suchej Beskidzkiej w Galerii Sztuki Zamek

W pięknych renesansowych wnętrzach zamku mieści się Galeria Sztuki - Zamek. Od 1 lipca do 1 sierpnia 2015 w GALERII SZTUKI ZAMEK w Suchej Beskidzkiej będzie prezentowana wystawa grupy twórców ZŁOTA LINIA.

Zaproszenia na FINISAŻ wystawy Złotej Linii do Suchej Beskidzkiej do Galerii Sztuki ZAMEK - Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w finisażu - 01 sierpnia (sobota) 2015 o godzinie 17:00 / Fot. Andreas MaleckiPlakat-Zaproszenie - Złota Linia w Suchej Beskidzkiej w Galerii Sztuki Zamek, 2015 / Fot. Andreas Andrzej MaleckiZłota Linia w Suchej Beskidzkiej w Galerii Sztuki Zamek

Galeria Sztuki Zamek- lipiec 2015

"ZŁOTA LINIA" to nieformalna grupa twórców, spajana dobrą wolą artystów, sympatyków i mecenasów sztuki. Przeważają w niej artyści plastycy we wszystkich odmianach, ale znalazło się też miejsce dla poezji, muzyki, różnego rodzaju działań teatralnych (taniec, monodram, teatr ognia), a nawet dydaktycznych (warsztaty dla dzieci i dorosłych). Założyciele poznali się przez Internet, a inauguracją działalności grupy była pierwsza wspólna wystawa w "Folwarku Sztuki" w Mszanie Dolnej (maj 2009 r.).
http://zlotalinia.strefa.pl/zl_01_ma_mszana_2009.htm

Wystawa okazała się sukcesem i od tej pory regularnie organizowano kolejne - w dorobku Grupy jest obecnie [19 wystaw] 18 wystaw na terenie Polski i jedna wystawa zagraniczna (Galeria śląskoostrawska w Ostrawie, Czechy).
http://zlotalinia.strefa.pl/zl_07a_ostrawa_czechy_2015.htm

"ZŁOTA LINIA" rozwija się i co roku dołączają do niej nowe osoby: na przestrzeni lat 2009-2015 w wystawach grupy wzięło udział ponad 70 twórców z Polski, Szwajcarii, Anglii, Norwegii, Czech, Ukrainy oraz Niemiec.

"ZŁOTA LINIA" wybiera na swe wystawy miejsca piękne, w malowniczych okolicach. Wernisaże stają się kilkudniowym spotkaniem artystów i sympatyków, czasem wspólnego przeżywania, inspirowania i poszerzania swego widzenia. Otwierając się na różnorodność, otwierają na życie. Pogłębiają wrażliwość i dodają energii. A nade wszystko - są źródłem radości
i satysfakcji.

Finisaż wystawy 01 sierpnia 2015r. o godz.17:00 - Zapraszamy!

- linki:
:: Zamek Suski - Galeria Sztuki Zamek- lipiec 2015
http://strona.zameksuski.pl/joomla/index.php/galeria-sztuki-zamek/143-galeria-sztuki-zamek-lipiec-2015
:: grupa twórców Złota Linia
http://zlotalinia.strefa.pl/zl_07b_sucha_beskidzka_zamek_2015.htm

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Piękne dzięki...!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak zawsze, polecam i zachęcam do odwiedzenia wystawy:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.