Facebook Google+ Twitter

Złote serce Krzysztofa Rutkowskiego

Gdzie na świecie znajdziecie takiego detektywa, który weźmie na swoje utrzymanie podejrzanego o przestępstwo ? Wyłoży kasę, zadba o luksusy, przytuli. Dlatego Krzysztof Rutkowski przejdzie do historii. Kryminalnej. Za serce.

Dziwny układ wytworzył się między detektywem Rutkowskim, a młodą parą podejrzaną o nieumyślne spowodowanie śmierci własnego dziecka. Czy to był przypadek, czy przygotowane z premedytacją morderstwo? Ciągle niewiele wiemy. Śledztwo się ślimaczy. Podejrzani robią za vipów i są ulubieńcami mediów. Obcy człowiek wziął ich na utrzymanie, zapewniając takie warunki życia o jakich w Sosnowcu mogli tylko pomarzyć. Jak donosi "Super Express" czuła opieka Rutkowskiego nad Katarzyną i Bartłomiejem Waśniewskimi kosztuje detektywa podobno 25 tys. zł. miesięcznie! Żyją w luksusowym apartamencie w centrum Łodzi. Do dyspozycji mają elegancki nieoznakowany samochód, którym agenci wożą ich do Sosnowca na zeznania albo na spotkanie z rodziną. Jeżdżą też na wycieczki, żeby zrzucić z siebie stres. Koszty tego miłosierdzia stale rosną, a tu detektyw ma zapłacić parę milionów za udział w aferze węglowej... Co tu grane?

Dlaczego nagle Rutkowski wydaje tyle pieniędzy na swoich klientów? Chce pokazać, że ma złote serce! Nie chce ich zostawić samym sobie, bo ktoś by ich zabił albo spalił. Prokuratura przecież może ich uznać za niewinnych. A tu ktoś ich już zdążył spalić albo zabić. Kim jest ten "ktoś", tego nie wie sam Rutkowski.

Tak sobie detektywistycznie wydedukował. Czy naród go za to pokocha i pójdzie w politykę ? Wątpliwe. Ale jakieś lody to on kręci. Nie za moje pieniądze.
A swoją drogą, to taka kosztowna praktyka może mu napędzić złaknionych obrony bandziorów. Tylko czy kasa wytrzyma. Moralny wydźwięk tego gestu brzmi dwuznacznie. Jak bąk puszczony w czasie nabożeństwa. Fuj!


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

ZOMO
  • ZOMO
  • 07.04.2012 07:05

Uderz w stół.... Tylko winny czuje się obrażony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie ZOMO, coś się służbiście pokręciło. Po co te wielkie słowa : "szczucie" itp. Czy ja ciebie, chłopie-anonimie, obrażam ? Daj sobie siana ! Wesołych Świąt Wielkanocnych ze "znakiem pokoju". Bęc !

Komentarz został ukrytyrozwiń
ZOMO
  • ZOMO
  • 30.03.2012 08:06

@Józef Jasielski

Bąka to Pan puścił a media to też wiadomości 24pl. To właśnie tacy jak Pan zaszczuwają ludzi. Jeszcze nie osądzonych. A więc w majestacie prawa niewinnych. Nie podzielam wszystkich działań Rutkowskiego. On nie okazuje dobrych chęci, ale czyni to co w jego mniemaniu jest odpowiednie do sytuacji w jakiej znalazła się młoda rodzina. Ale media wyrok już wydały. W obu kwestiach. I to jest typowy bąk padalców.

Komentarz został ukrytyrozwiń
joanna
  • joanna
  • 28.03.2012 13:16

kocham pana za ten madry artykuł jak kase ma za darmo wiemy jakie tam intereski to mozna ULALA

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fanka tekstow p. Józefa
  • Fanka tekstow p. Józefa
  • 27.03.2012 17:19

Tiaaa..i jeszcze ten kwadratowy łeb...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.