Facebook Google+ Twitter

"Złoto Etiopii" zagrali w Puławach

Złoto Etiopii, zespół mający zaledwie dziewięć miesięcy, zagrał dla puławskich miłośników Reggae całkiem niezły koncert.

 / Fot. Paweł RotmańskiKoncert odbył się w piątek, w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika". Zespół zagrał kilka swoich utworów, usłyszeliśmy też materiał zapożyczony od innych wykonawców. Muszę przyznać, że jak na zespół mający zaledwie 9 miesięcy, był to całkiem niezły koncert.

 / Fot. Paweł RotmańskiNie obeszło się bez wpadek. Po zagraniu dwóch pierwszych utworów można było usłyszeć wyraźne rozstrojenie się instrumentów. Nikt nie wpadł na pomysł dostrojenia się do siebie. Co więcej, jednemu gitarzyście gitara wyjątkowo mocno nie stroiła - również jej nie nastroił. Druga rzecz, którą pewnie każdy odczuł, to nie do końca poprawne nagłośnienie. Przede wszystkim było za głośno, a słowa piosenek nie zawsze były słyszalne.

 / Fot. Paweł RotmańskiOprócz minusów, koncert miał też swoje plusy. Nie był długi (trwał prawie godzinę), utwory nie były usypiająco podobne do siebie. Z tego co widziałem, publiczność po koncercie była zadowolona. Przez cały czas prowadzący utrzymywał kontakt z publicznością.

 / Fot. Paweł RotmańskiCzy warto było przyjść? Myślę ze tak. Jak na młody zespół, wrażenia które zostawili po sobie było ogromne. Co prawda koneserzy muzyki pewnie nie potwierdziliby tego, ale ci, dla których reggae jest czymś wyjątkowym, na pewno.


Dla zainteresowanych:
Strona zespołu
Forum zespołu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.