Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3470 miejsce

Zmarł Krzysztof Golonka, juror polskiej edycji "Dragon's Den"

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-11-02 07:14

Krzysztof Golonka miał 39 lat, zmarł wskutek choroby nowotworowej, z którą walczył od kilku lat. Golonka był prezesem Xevin Investments, polskiego funduszu z sektora nowych mediów i technologii. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek o godz. 12, na Wojskowych Powązkach w Warszawie.

źródło: http://www.dragonsden.pl/inwestorzy.html / Fot. oficjalna strona programu Golonka był jednym z pięciu inwestorów pierwszej polskiej edycji światowego formatu "Dragon's Den". Program został stworzony dla stacji TV4, a edycję z jego udziałem nadawano wiosną 2011 roku. W czasie programu inwestor zadeklarował wsparcie dla czterech pomysłów i projektów biznesowych.

"Odszedł jeden z wizjonerów i kreatorów polskiego biznesu internetowego. Człowiek, którego pasja tworzenia przyczyniła się do rozkwitu tej branży w Polsce.

źródło: http://www.youtube.com/watch?v=fyC6kclVDao / Fot. print screen z youtubePionier rynku reklamy internetowej i mentor. Współzałożyciel jednego z najszybciej rozwijających się funduszy venture capital w naszym kraju. Zapamiętamy Go jako wspaniałego szefa, przyjaciela, dobrego człowieka. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci."
- tak o swoim prezesie napisali współpracownicy Krzysztofa Golonki w notatce, umieszczonej na stronie internetowej.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.