Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8975 miejsce

Zmarł Pablo Key, współtwórca JoeMonster.org

- Przez chwilę miałem wrażenie, że to makabryczny żart, ale tak żartują tylko piętnastolatkowie, a nie dorośli ludzie. To nie żart - napisał na portalu JoeMonster.org Wielebny Ojciec Naczelny, Mariusz Składanowski, pierwszy twórca serwisu.

 / Fot. PrintScreen joemonster.orgW niedzielę w nocy zmarł współtwórca portalu satryrycznego JoeMonster.org, Pablo Key, czyli Paweł Klucz. Miał 38 lat. Przyczyny śmierci nie są znane.

- Dowiedziałem się dzisiaj rano, nie mogłem długo uwierzyć, bo stało się tak nagle i zupełnie nieprzewidywalnie. Przez chwilę miałem wrażenie, że to makabryczny żart, ale tak żartują tylko piętnastolatkowie, a nie dorośli ludzie. To nie żart - ogłosił smutną informację na forum serwisu jego założyciel, Mariusz Składanowski.

Sam serwis istnieje od grudnia 2000 roku, Paweł Klucz dołączył do niego w 2001 roku. Napisał ponad 4500 tekstów, wybrał dziesiątki tysięcy obrazków, które codziennie rozbawiały przeglądających stronę. Wprowadził do polskiego internetu Chucka Norrisa, co niewątliwie pozostanie trwałym śladem po jego działalności. Panowie współpracowali od 10 lat.

- Będzie teraz robił jajcarski start up po drugiej stronie naszego świata, u góry...... - napisał o współpracowniku Mariusz Składanowski.

Pogrzeb odbędzie się w Baczynie, koło Gorzowa Wielkopolskiego, w środę o godzinie 10. Obecna będzie na nim reprezentacja redakcji serwisu.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.