Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18265 miejsce

Zmarła aktorka Anna Przybylska

5 października znana aktorka Anna Przybylska zmarła po ciężkiej walce z chorobą. Wiadomość podała na oficjalnej stronie aktorki jej menadżerka Małgorzata Rudowska.

 / Fot. By Ja Fryta (Anna Przybylska) [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons"Z trudnym do wyrażenia bólem w sercu pragnę zawiadomić, że w dniu 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska. Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny. W imieniu rodziny i najbliższych proszę wszystkich o zrozumienie i uszanowanie prywatności tych, dla których od dziś tak wiele się zmieniło" - poinformowała Małgorzata Rudowska, menadżerka aktorki.

Anna Przybylska od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki. Początkowo leczenie przynosiło efekty, a po wycięciu guza aktorka wracała do zdrowia. Niestety, okazało się, że choroba była silniejsza. Aktorka zmarła 5 października.

Anna Przybylska znana była przede wszystkich z ról w takich produkcjach jak: "Złotopolscy", "Klub Szalonych Dziewic", "Komisarz Alex", "Sęp", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Superprodukcja".

Aktorka była partnerką piłkarza Jarosława Bieniuka. Osierociła trójkę dzieci.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Nabożeństwo żałobne w intencji Ś.P. Anny Przybylskiej odprawione zostanie 9 października 2014 roku o godz. 13:00 w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Armii Krajowej w Gdyni.

Odprowadzenie do grobu nastąpi o godz. 15:00 na Cmentarzu Parafialnym przy Parafii pod wezwaniem Św. Michała Archanioła w Gdyni, Oksywie, ul. Płk. Dąbka.

Będziemy wdzięczni za uszanowanie naszej prośby i niewykonywanie zdjęć w tych niezwykle trudnych dla nas chwilach.

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Prosimy również o nieprzynoszenie kwiatów. Podczas uroczystości pogrzebowych odbędzie się kwesta na Hospicjum im. Świętego Wawrzyńca w Gdyni, poświęcona pamięci Zmarłej, która przez wiele lat angażowała się w pomoc na rzecz potrzebujących i chorych. Działalność bliskiego sercu Anny Hospicjum można wspomóc, kierując datki na konto: Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca Dom Hospicyjny dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”, 75124035101111000043182794, Bank PEKAO SA II O/Gdynia.

Rodzina
Księga kondolencyjna zostanie wyłożona w Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30) w dniach 7-10 października 2014 roku. Wpisy można składać w godzinach 10:00-19:00".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.