Facebook Google+ Twitter

Zmarła legenda "Nagiej broni"! Leslie Nielsen nie żyje

W niedzielę zmarł 84-letni aktor Leslie Nielsen. Powodem śmierci były komplikacje wynikające z zapalenia płuc. Jak donosi jego agent John S. Kelly, aktor zmarł w szpitalu w pobliżu swojego domu w Fort Lauderdale.

Z pochodzenia Kanadyjczyk, większość swojego życia spędził w Stanach Zjednoczonych. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:LeslieNielsenOct08.jpg Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported / Fot. Jerry AngelicaDebiutował w filmie The Vagabond King. Znany przede wszystkim z ról komediowych. Grał niezdarnego policjanta Franka Drebina w filmie Naga Broń oraz oraz lekarza w filmie Czy leci z nami pilot ?.

W wieku 62 lat otrzymał swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. A w 2002 roku został uhonorowany Orderem Kanady.

źródła:

link
tvp.info

Czytaj także:
Zmarła irena Anders - druga żona generała
Tony Curtis nie żyje

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (50):

Sortuj komentarze:

TaZajefajnaEmiliaaa
  • TaZajefajnaEmiliaaa
  • 30.09.2011 16:56

;(( ,,Nigdy nie umiera Ten kto pozostaje w sercach naszych'' :( Był wspaniałym aktorem . ['] <Chodź szczerze mówiąc miał przecież 84 lata, więc i tak by długo już nie pożył ;P > :((((

Komentarz został ukrytyrozwiń
mati
  • mati
  • 23.01.2011 17:49

no smutno ;(
bo naserio był dobry w tym co robił te jego komedie to mistrzostwo świata
jak pierwszy raz o tym usłyszałem to nieówierzyłem ;[

Komentarz został ukrytyrozwiń
Joe
  • Joe
  • 06.01.2011 18:53

Wspaniały aktor,zawsze będzie żył w swoich filmach i w nas!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ggg ggg
  • ggg ggg
  • 01.12.2010 22:27

tacy ludzie jak on sa niesmiertelni zawsze beda zyli w naszych sercach[*]

Komentarz został ukrytyrozwiń
Szary
  • Szary
  • 01.12.2010 19:58

E tam. Znając go to teraz się z nas śmieje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
chujek
  • chujek
  • 01.12.2010 19:27

zjedz babe Leslie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Renatka
  • Renatka
  • 01.12.2010 11:03

Ja piernicze, czemu sie wczesniej nie dowiedzialam...? Tylko musialam z demotów się dowiedziec...
Jejku, jaka szkoda... Przecież to był mój idol;(

Komentarz został ukrytyrozwiń
Asgard1977
  • Asgard1977
  • 01.12.2010 10:02

:(( Ledwo parę dni temu oglądaliśmy z żoną "Nagą Broń" :(((((((( Zawsze nam poprawia humor [*]

Komentarz został ukrytyrozwiń
gosia
  • gosia
  • 01.12.2010 01:56

Dopiero w tym momencie się dowiedziałam...Taka IKONA... Nie wierzę!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bartolomeo
  • Bartolomeo
  • 01.12.2010 00:33

:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((((!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!