Facebook Google+ Twitter

Zmiana strategii w Legii Warszawa!

Legia Warszawa w ostatnich okienkach transferowych nie oszczędzała i wydawała miliony na sprowadzanie zawodników, w szczególności Brazylijczyków. Jednak era obcokrajowców przy Łazienkowskiej zmierza ku końcowi.

Zawodnicy są na urlopach, ale sztab szkoleniowy cały czas pracuje nad wzmocnieniami, by do rozpoczęcia przygotowań (18.06) sprawy kadrowe były dopięte na ostatni guzik. Nowy trener warszawskiego klubu - Jan Urban przebywa w Hiszpanii. Nad wszystkim czuwa dyrektor sportowy Mirosław Trzeciak. Jedno jest pewne - w przyszłym sezonie przy Łazienkowskiej będzie mniej obcokrajowców. Włodarze warszawskiego klubu znacznie przykręcili kurek z pieniędzmi. Do tej pory byli wyrozumiali dla prowadzonej polityki transferowej i, w ostatnich kilkunastu miesiącach, wydali ponad 1,5 miliona euro na sprowadzenie Brazylijczyków. Jednak zmiany kadrowe w Legii w ostatnim czasie to niewypały. Wydano olbrzymie pieniądze a pożytku żadnego.

Do Bordeaux powrócił Mamadou Balde. Na pewno w barwach Legii nie zagra już Brazylijczyk Hugo Alcantara i najprawdopodobniej Junior. Nie wiadomo, co będzie z Edsonem. Odszedł również Łukasz Fabiański, który został zawodnikiem Arsenalu Londyn. Do drużyny z wypożyczenia do Widzewa powrócił Jakub Rzeźniczak. Jak do tej pory jedynym nabytkiem jest bramkarz Wojciech Skaba, pozyskany z Odry Wodzisław.

Bliski podpisania kontraktu jest Kamil Grosicki, dotychczas występujący w Pogoni Szczecin. Przy Łazienkowskiej chciał grać reprezentacyjny obrońca - Jacek Bąk. Byłoby to niewątpliwie duże wzmocnienie linii defensywnej. Ostatecznie zawodnik podpisał kontrakt z Austrią Wiedeń.
Kto w takim razie jeszcze zasili szeregi zespołu? Legia prowadzi rozmowy z Widzewem Łódź w sprawie pozyskania Jakuba Wawrzyniaka. Na Łazienkowską mieliby się przenieść zawodnicy warszawskiej Polonii: Martins Ekwueme i Mariusz Zasada. Wszystko powinno się wyjaśnić do końca tygodnia.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.