Facebook Google+ Twitter

Zmiana terminu Bachaturo - festiwalu bachaty w Warszawie

Jak dowiedziałam się od Artura Zabłotnego - głównego organizatora - data festiwalu została zmieniona po wielokrotnych prośbach ze strony innych europejskich organizatorów festiwali bachaty. Festiwal, który miał się odbyć w kwietniu, zostaje przeniesiony na wrzesień.

 / Fot. Logo- Francja i Litwa przeniosły festiwal na okres wiosenny. Okazało się zatem, że od lutego do czerwca jest w Europie dziewięć festiwali bachaty, natomiast od lipca do stycznia tylko dwa. Uznałem, że zmiana terminu jest jak najbardziej zasadna. Promotorzy, po tym jak zakończą się festiwale w ich krajach, będą bardzo chętnie promować "Bachaturo" wraz z koncertem Domenica Marte - jednej z największych gwiazd w świecie bachatowym - tłumaczy Zabłotny.

Zatem na Bachaturo musimy zaczekać do jesieni. Nowy termin to 17-19 września. Jednak już w maju, konkretnie 21-23 maja odbędzie się w Warszawie inna impreza tego typu, mianowicie II Bachata Lovers Festival. Inny orgaznizator, ale atrakcje te same. Będą goście z Włoch, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Na uczestników czekają tradycyjnie warsztaty na różnych poziomach zaawansowania z najlepszymi instruktorami oraz całonocne imprezy salsowo-bachatowe. A to nie wszystko, co czeka młośników latynoskich rytmów. W naszym kraju przez cały rok odbywa się mnóstwo festiwali tańców latynoskich, o których na bieżąco będę informować.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mnie się nowy termin bardzo podoba. :)) 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.