Facebook Google+ Twitter

Zmiana terminu otwarcia wystawy "Europa zmienia Warszawę"

Dziś na Krakowskim Przedmieściu, obok kościoła św. Anny, miało odbyć się otwarcie wystawy fotograficznej pokazującej zrealizowane projekty w stolicy dzięki wykorzystaniu funduszy unijnych. Wystawa funkcjonuje, ale z powodu złej pogody prawdopodobnie oficjalnie zostanie otwarta w niedzielę.

Niestety deszcz pokrzyżował plany organizatorom. / Fot. Fot. Mariusz Michalak Opady deszczu skutecznie pokrzyżowały plany organizatorom plenerowej wystawy fotograficznej "Europa zmienia Warszawę". Sama ekspozycja jest wodoodporna, ale woda wdarła się do namiotu, w którym miało nastąpić otwarcie. Organizatorzy mają przenieść się do namiotu zastępczego.

Jak powiedziała w rozmowie z Wiadomościami24.pl Magdalena Jadziewicz z biura prasowego Urzędu Miasta stołecznego Warszawy oficjalne otwarcie wystawy zostało przeniesione na niedzielę, na godzinę 13. Nie jest to jednak pewna informacja, gdyż prognozy pogody na weekend niestety również nie są optymistyczne.

W oficjalnym otwarciu ma wziąć udział Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Wystawę będzie można oglądać do 5 września. / Fot. Fot. Mariusz Michalak

Stolica wraz ze spółkami miejskimi pozyskała z Unii Europejskiej 8,5 mld zł na realizację projektów zarówno inwestycyjnych jak i społecznych. Organizatorzy chcą dostarczyć więcej informacji mieszkańcom na temat samej UE oraz pokazać jak stolica wykorzystuje fundusze europejskie. Zwiedzający oprócz możliwości obejrzenia fotografii będą mogli uzyskać porady i wziąć udział w konsultacjach na temat pozyskiwania środków ze Wspólnoty Europejskiej. Wystawa ukazuje zrealizowane projekty w stolicy dzięki wykorzystaniu funduszy unijnych. / Fot. Fot. Mariusz Michalak

Wystawę będzie można oglądać do niedzieli 5 września.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Obyśmy tylko takie problemy mieli. A co mają powiedzieć rolnicy, którzy dopiero rozpoczęli żniwa, lub są w ich trakcie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.