Facebook Google+ Twitter

Zmiany harmonogramu wydarzeń na nowym wrocławskim stadionie

Plany wydarzeń na nowo wybudowanym stadionie we Wrocławiu uległy zmianie. Mająca się odbyć 3 września impreza Monster Jam została przesunięta na 1 października.

Monster Jam wkrótce na wrocławskim stadionie / Fot. monsterjam.plMonster Jam jest jedną z największych imprez motoryzacyjnych na świecie. Miała się ona odbyć na początku września na dopiero co wybudowanym stadionie we Wrocławiu. Tym samym wydarzenie to miało być oficjalnym otwarciem tego obiektu sportowego. Plany jednak uległy zmianie. Jak informuje SMG Polska - operator wrocławskiego stadionu. Osoby, które zakupiły bilet na wydarzenie Monster Jam na 3 września mogą je zwrócić jeśli termin 1 października ich nie satysfakcjonuje. Dokładniejsze informacje znaleźć można na stronie monsterjam.pl.

Informacja o zmianach w planów na wrzesień na nowym stadionie podana została między innymi przez Wrocławski Serwis Internetowy. Najważniejszym powodem zmian harmonogramu imprez organizowanych na stadionie we Wrocławiu ma być walka Kliczko-Adamek. Walka o mistrzostwo świata federacji WBC w wadze ciężkiej ma odbyć się 10 września. Ze względu na zbyt krótki odstęp czasowy między tymi dwoma wydarzeniami przygotowanie stadionu przed pojedynkiem byłoby utrudnione.

Z powodu dużego zainteresowania walką Witalija Kliczko z Tomaszem Adamkiem organizatorzy zamierzają do tego czasu zainstalować wszystkie kamery i przystosować stadion dla dużej ilości widzów (ponadto, poza fanami oglądającymi walkę na żywo, zobaczy ją około 100 mln widzów z 130 krajów). Robert Pietryszyn, wiceprezes spółki Wrocław 2012 wyjaśnia, że posprzątanie stadionu po około 200 Monster Truckach i techniczne go przygotowanie byłoby trudne w ciągu zaledwie tygodnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.