Facebook Google+ Twitter

Zmiany na antenie

Jak podaje Presserwis, nowy prezes radia Krzysztof Czabański niespodziewanie zmienił dotychczasowych szefów anten. Dyrektorem IARu został Maciej Łętowski, a dyrektorem Programu III Krzysztof Skowroński

Prezes Czabański spotkał się rano z pracownikami, lecz – jak wynika z ich relacji – nie przekazał żadnych konkretów, uspokoił nawet, że zmiany personalne będą następowały powoli. Zaraz potem zwolnił kojarzonego z PO Rafała Jurkowlańca, powierzając obowiązki szefa anteny Programu I – Antoniemu Szybisowi, dotychczasowemu sekretarzowi redakcji. I nie są to jedyne zmiany w radiu.

Odwołani zostali: Ryszard Hińcza – ze stanowiska dyrektora IAR-u. Nowym szefem zostanie Maciej Łętowski, który w latach 1995-2002 pracował w Radiu Polonia (m.in. jako dyrektor anteny), później był zastępcą redaktora naczelnego ”Życia”, ostatnio współpracownikiem ”Tygodnika Solidarność”.

Łętowski od razu po mianowaniu pojawił się w radiu i przedstawił zespołowi IAR-u. – Przez najbliższy tydzień będę się przyglądał pracy redakcji. Ale na pewno nie chcę wprowadzać żadnych rewolucyjnych zmian – zapewnia.

Dotychczasowy dyrektor Trójki Witold Laskowski jest na urlopie, lecz wiadomo już, że zastąpi go Krzysztof Skowroński.

(CP)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.