Facebook Google+ Twitter

Zmiany w Spójni Stargard

I-ligowa Spójnia Stargard Szczeciński ogłosiła skład zespołu na sezon 2010/11.

Marcin Stokłosa również w nadchodzącym sezonie będzie "reżyserował" grę Spójni / Fot. Paweł MajchrzakW składzie pierwszoligowca na następny sezon zaszły niewielkie zmiany. W szeregach zespołu zabrakło jednego z najlepszych strzelców zaplecza ekstraklasy ostatnich lat, Jakuba Dłoniaka. Zawodnik, który przez większość zakończonych rozgrywek leczył kontuzję, bliski jest podpisania umowy z beniaminkiem Tauron Basket Ligi, Zastalem Intermarche Zielona Góra. Nie wiadomo, czy w nadchodzącym sezonie zobaczymy w barwach Spójni również dwóch wychowanków klubu - Hubertem Mazurem poważnie zainteresowani są Czarni Słupsk, a Łukaszem Bodychem Kotwica Kołobrzeg.

Stargardzian wzmocnią przed nadchodzącym sezonem Sławomir Buczyniak (ostatnio Górnik Wałbrzych) i Rafał Kulikowski (Żubry Białystok). Buczyniak to obrońca, w ubiegłym sezonie zdobywał średnio nieco ponad 12 punktów w meczu, Kulikowski natomiast jest mierzącym 204 cm wzrostu silnym skrzydłowym. W minionym sezonie notował średnio 15,4 pkt. i 8,8 zbiórek w meczu.

Skład Spójni Stargard Szczeciński na sezon 2010/11:

Grudziński Wiktor
Stokłosa Marcin
Koszuta Jerzy
Grzegorzewski Łukasz
Kulikowski Rafał
Buczyniak Sławomir
Soczewski Arkadiusz
Dylik Filip
Ulchurski Łukasz
Wróblewski Bartłomiej
Kasprzak Kacper
Ważny Łukasz
Nowak Dawid

Trener zespołu pozostanie Grzegorz Chodkiewicz, funkcję jego asystenta i jednocześnie kierownika drużyny pełnić będzie Czesław Kurkianiec.

Stargardzianie przygotowania do rozgrywek rozpoczną 28 lipca. Po badaniach lekarskich zespół wyjedzie na obóz przygotowawczy do Bornego Sulinowa, następnym etapem przygotowań będą zaś sparingi i turnieje towarzyskie.

Prezes Spójni, Marek Kisio ogłosił również, iż wycofuje się ze swojej wcześniejszej zapowiedzi i przynajmniej do końca maja 2011 będzie nadal kierował klubem. Na zmianę decyzji prezesa wpłynąć miały prośby zarówno ze strony zawodników jak również kibiców klubu.

Źródło: spójnia.info

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.