Facebook Google+ Twitter

Zmiany w usuwaniu komentarzy na W24

Od dziś wprowadzamy zmiany w usuwaniu komentarzy na W24. Dotyczą one usuwania komentarzy osób niezalogowanych.

Uprawnienia do usuwania komentarzy pozostają bez zmian, a więc zarówno wydawcy, jak i obdarzeni tabliczkami Autorzy W24 mogą nadal ze swych praw korzystać.

Usunięte komentarze autorów zalogowanych będą widoczne dla wydawcy oraz dla wszystkich Autorów W24, mających uprawnienia do kasowania i przywracania komentarzy. Widoczne pozostanie też nazwisko osoby, która komentarz usunęła. Nadal więc nie będzie wątpliwości kto komu usunął komentarz.

Usunięte komentarze osób niezalogowanych będą widoczne tylko dla wydawców; dotyczy to zarówno treści komentarza, jak i nazwiska osoby, która komentarz usunęła. Uprawnienia do kasowania pozostają bez zmian.

Osoby niezalogowane nie będą widziały ani nazwisk osób usuwających komentarze, ani treści usuniętego komentarza.

Cenimy sobie bardzo komentarze osób niezalogowanych, ale wśród nich pojawiały się szczególnie często komentarze wulgarne, napastliwe, obraźliwe, skierowane personalnie do Autorów W24. By tego uniknąć zostały wprowadzone powyższe zmiany.

Tych, którzy jako niezalogowani chcą po prostu komentować teksty, dyskutować, wyrażać opinie w kulturalny sposób, nadal z przyjemnością będziemy widzieć i czytać w W24. A z czasem może zdecydują się na dołączenie do grona zalogowanych autorów W24.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

To paskudne, że nieobraźliwe komentarze, często merytorycznie uzasadnione są zwijane; od kiedy to, pytam, prawda jest tam gdzie większość by chciała ja widzieć. Czy prawdą jest, że łapki są wytworem wielu, a nie pojedynczych osób ? Ponawiam mój apel o stworzenie takiego regulaminu, który nie zmuszałby dziennikarzy do uprawiania jakiejkolwiek cenzury; odpowiedzialny za stan forum i odpowiednich tu zasad jest właściciel i nie powinien uciekać przed odpowiedzialnością ani spychać brudnej roboty na bogu winnych DO; tym samym popieram Stenię - przynajmniej w zakresie zakrywania niepopularnych ale niekoniecznie nieprawdziwych i nie racjonalnych komentarzy;
Uważam, jak już pisało kilka DO, że sam "wytwór łapek" nie ma nic wspólnego z oceną i komentarzem. To zupełnie coś innego. Wiem że to ciężka sprawa, i niemal martyrologia, wycofywać się z pomysłu, lecz warto by redakcja wzięła udział w "burzy mózgów" i by przekonała DO, że to bardzo porządna idea mająca służyć poprawieniu poziomu dziennikarstwa.
Jestem oczywiście przekonany, że Redakcja zachęca do dyskusji w celu racjonalizacji a nie w celu rozładowania napięcia :) . Inaczej bym siedział cicho :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stefania Najserek uzasadniła to logicznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Kolebuk! Ważne że próbują się uczyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kazimierz Kolebuk
  • Kazimierz Kolebuk
  • 21.01.2011 10:37

"Osoby niezalogowane nie będą widziały ani nazwisk osób usuwających komentarze, ani treści usuniętego komentarza." - jest to nieprawda.
Pani Lidko, nie jestem teraz zalogowany. Wystarczy, że wejdę w profil autora, kliknę na ikonkę z jego komentarzami i widzę nawet te usunięte komentarze. Jednak wasi informatycy nie potrafią rozwiązać prostych spraw.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kierunek dobry, ale sposób nie wnosi żadnego sensownego rozwiązania, a pozostawia wrażenie manipulowania własnym wcześniejszym przyzwoleniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teraz redakcja będzie mogła usuwać komentarze osób niezalogowanych, lub chcących być ananimowymi, krytykujących posunięcia redakcji. Oficjalna cenzura ze strony redakcji, BRAWO :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

W życiu nie usunąłem i nie usunę żadnego cudzego tekstu. Nie uważam bym miał do tego uprawnienia i by ktokolwiek miał do tego uprawnienia.
Kwestia regulaminu by, nie trzeba było tego robić.

Komentarz został ukrytyrozwiń
szeryf
  • szeryf
  • 13.01.2011 20:42

Levy, faktycznie dobra rada. Zacznij bojkotowac. Wiem, ze dlugo nie wytrzymasz. A może. Udowodnij sile charakteru.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 13.01.2011 20:27

Panie Tomaszczuk bez wątpienia ma pan rację, przecie nie napisałem na tym portalu ani jednego logicznego i merytorycznego komentarza.
:)
Pan natomiast takowymi sypie jak z rękawa :)
Co ciekawe, akurat pod tym moim komentarzem PAn zabrał głos jestem pod wrażeniem, chylę czoła nad jego merytoryczną wartością.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już wcześniej czytałam propozycje autorów, aby niezależnie od ilości "czerwonych łapek", komentarze nie były zwijane. Wiem, my możemy je rozwijać, ale dla osób z zewnątrz, to pole do dociekań co też one kryją.
Stwarza się wrażenie cenzury redakcyjnej, a to nie jest dobrze postrzegane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.