Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7050 miejsce

Zmień swe zdjęcie w internecie. Sześć stron, dzięki którym to zrobisz

Spośród wielu dostępnych w Internecie stron wybrałam sześć, dzięki którym za darmo możemy zmienić swoje zdjęcie w prawdziwe dzieło sztuki. Od dziś znalezienie się na bilboardzie, czy okładce znanego magazynu jest szalenie proste.

Fot. Joanna Hęciak / Fot. Joanna Hęciak

www.pato.pl
Polski serwis dający użytkownikom możliwość wyboru spośród wielu fantazyjnych efektów. Do niedawna bezpłatnie można było również zrobić ze swojego zdjęcia komiks, w tej chwili ta usługa jest już płatna.

Procedura na tej stronie jest prosta. Należy najpierw wybrać interesujący nas efekt, następnie wgrać zdjęcie, które chcemy przerobić. Fotografia powinna być w formacie JPG lub PNG i nie przekraczać 3 MB. Po wgraniu zdjęcia za pomocą suwaków zaznaczamy dokładny obszar, który ma być objęty fotoefektem i czekamy na wynik przeróbki, klikając na "pokaż efekt". Jeśli jesteśmy zadowoleni, to na dole dostępna jest opcja „zapisz na dysk”. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni, to powtarzamy wszystkie czynności, pracującym na tym samym lub innym zdjęciu. Zapisane na dysk zdjęcie jest już gotowe do wywołania lub zamieszczenia w jednym z serwisów społecznościowych. Można oczywiście jeszcze nad nim popracować samemu, jeśli jest się posiadaczem Photoshopa i przerobić fotkę dalej według własnej inwencji.

Najciekawsze moim zdaniem efekty dostępne na tej stronie to dowód osobisty, fotka na źrenicy, odbicie w szybie, rozsypane fotografie, zbita szyba oraz zdjęcie w książce. Na samym dole strony są podane również inne adresy oferujące podobne usługi. Kolekcja stale się powiększa o nowe efekty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.