Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23122 miejsce

Zmywanie naczyń, Złota Płyta. Aukcje Huntera na rzecz WOŚP

Hunter od lat wspiera Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku oprócz trzech koncertów (Żyrardów/Studio TVP/finał pod Pałacem Kultury i Nauki) grupa wspomoże ją również za pośrednictwem internetowych aukcji.

 / Fot. mat. pras. Hunter / WOŚPHunter od lat wspiera Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku oprócz trzech koncertów (Żyrardów/Studio TVP/finał pod Pałacem Kultury i Nauki) grupa wspomoże ją również za pośrednictwem internetowych aukcji.

Nie lubisz zmywać naczyń? Ta aukcja jest dla Ciebie! Najbardziej nietypowa licytacja na rzecz WOŚP, czyli “Drak, Królikowski, Meller, Owsiak - pozmywają Ci naczynia” Aukcja zawiązała się podczas spotkania w DD TVN w sobotę 4 stycznia 2014 i cieszy się niesamowitym zainteresowaniem.

http://aukcje.wosp.org.pl/drak-krolikowski-meller-owsiak-pozmywaja-ci-naczynia-i895277

Sam(a) zmywasz swoje naczynia i wolisz wylicytować jakiś przedmiot? Zawalcz o pierwszą Złotą Płytę przyznaną zespołowi za album “Królestwo” (2013), która została wręczona grupie na Przystanku Woodstock 2013.

http://aukcje.wosp.org.pl/hunter-zlota-plyta-krolestwo-i913603

A może chcesz stać się posiadaczem gitary z Przystanku Woodstock? Niepowtarzalny gitarowy projekt, specjalnie na Woodstock, stworzył Szymon Chwalisz – malarz, grafik wykorzystujący technikę aerografu. Design przedstawia artystów, którzy zagrali w sierpniu w Kostrzynie nad Odrą, w tym m.in. Pawła ‘Drak’ Grzegorczyka - lidera zespołu.

http://aukcje.wosp.org.pl/niezwykla-woodstockowa-gitara-i838915

12 stycznia,pod hasłem "Na ratunek", po raz 22. odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane fundusze posłużą na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.