Facebook Google+ Twitter

Znajdź mieszkanie w swoim smartfonie!

Aplikacja Dom.Gratka.pl jest dostępna na smartfonach z systemem Windows Phone 8

Poszukiwanie mieszkania czy domu to niełatwe zadanie. Jeśli nie powierzamy go profesjonalnej firmie, czekają nas długie godziny spędzone na przeglądaniu stron internetowych z tysiącem ofert, porównywaniu cen i sprawdzaniu różnych lokalizacji. Tymczasem z każdym dniem pojawią się nowe propozycje. By uprościć proces poszukiwań powstała specjalna, darmowa aplikacja dom.gratka.pl, która w łatwy i szybki sposób pozwala użytkownikowi wybrać najbardziej interesujące oferty. Aplikacja trafiła właśnie na smartfony z systemem Windows Phone 8, w tym smartfony z rodziny Nokia Lumia.

Aplikacja dom.gratka.pl to bezpłatna wyszukiwarka ofert nieruchomości, zarówno kupna/sprzedaży, jak i wynajmu, pokazuje również aktualne inwestycje deweloperów. Użytkownik może przeglądać oferty domów, mieszkań (w tym specjalne oferty dla młodych), gruntów czy lokali użytkowych na rynku pierwotnym i wtórnym. Wyświetlane propozycje opatrzone są zdjęciem oraz bardzo dokładnym opisem, który oprócz adresu, ceny i powierzchni zawiera także informacje o liczbie pokoi, czy numerze piętra. W każdej ofercie jest też kontakt mailowy i telefoniczny do właściciela.

Aplikacja dedykowana na urządzenia z systemem Windows Phone 8 stawia na funkcjonalność. Dzięki bardzo szczegółowym filtrom wyszukiwania, wyniki można maksymalnie zawęzić według swoich preferencji, dzięki czemu wyświetlane są wyłącznie propozycje spełniające wskazane kryteria. Znacząco skraca to proces poszukiwań i daje możliwość skupienia się na najważniejszych ofertach. Wyszukiwarka umożliwia sortowanie zarówno według kryteriów ogólnych – jak np. miasto, typ nieruchomości czy cena; a także kryteriów zaawansowanych, jak numer piętra, liczba pokoi czy roku budowy.

Aplikacja dom.gratka.pl daje możliwość zapisania kryteriów wyszukiwania, dzięki czemu nie trzeba ich wpisywać na nowo z każdym jej uruchomieniem. Wybrane oferty można sortować według dowolnych list, a także dodawać je do ulubionych. Daje to szybki dostęp do interesujących ofert. Ponadto specjalne powiadomienia PUSH umożliwiają otrzymywanie na bieżąco wiadomości o nowych ofertach umieszczonych w serwisie.

Użytkownik ma również możliwość wyszukiwania ofert w pobliżu wskazanego miejsca. Nie trzeba znać dokładnego adresu, czy nazwy dzielnicy. Wystarczy wpisać np. wybraną ulicę oraz promień wyszukiwania. Aplikacja wyświetli wszystkie oferty w wybranym obszarze. Szybko i wygodnie.

- Dom.gratka.pl to najnowsza aplikacja na Windows Phone 8. Dzięki różnorodnym filtrom wyszukiwania oraz takim elementom jak: wyszukiwanie ofert w pobliżu wskazanego miejsca czy przeglądanie okolicy, pomaga znaleźć użytkownikowi idealne cztery kąty w otoczeniu, które najbardziej przypadło mu do gustu w momencie, kiedy... tam jest – mówi Dariusz Zalewski, Nokia Poland.

Dom.gratka.pl daje również możliwość przeglądania okolicy w pobliżu wybranej oferty. Podaje ona odległości do najbliższych punktów, które są istotne w poszukiwaniu swoich wymarzonych czterech kątów – takich jak sklepy, restauracje, szkoły czy urzędy.

- Sposób w jaki użytkownicy Internetu poszukują dzisiaj ogłoszeń nieruchomości ewoluuje. Uruchomienie aplikacji dla Windows Phone jest krokiem ułatwiającym korzystanie z serwisu dom.gratka.pl. Zaprojektowaliśmy ją tak, aby była prosta w obsłudze, szybka i intuicyjna – mówi Izabela Słomczewska, Z-ca Dyrektora ds. rozwoju serwisów internetowych Grupy Polskapresse.

Aplikacja jest dostępna dla wszystkich urządzeń z systemem Windows Phone, w tym smartfonów z rodziny Nokia Lumia.

Można ją pobrać ze strony: http://dom.gratka.pl/aplikacja-mobilna/# lub w sklepie Marketplace bezpośrednio na smartfona.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.