Facebook Google+ Twitter

Znajdź partnera. W 5 minut

Give5 to nowy serwis, powstały po to, by umożliwić Polakom zasmakowanie idei speed datingu. Jednak jaki będzie to smak?

Zamiast tradycyjnych podchodów - szybka, rozstrzygające rozmowa. Zamiast niekończącego się oczekiwania na spotkanie - wspólnie spędzane godziny. Speed dating to nowy sposób komunikowania, który zapowiada rewolucję w sferze kontaktów międzyludzkich. Na czym polega ultraszybkie randkowanie, pisałam jakiś czas temu. Teraz wracam do tematu, gdyż właśnie wystartował pierwszy tego typu serwis w polskim internecie.

Twórcami Give5.pl, bo nich mowa, jest małżeństwo - Bartłomiej Byczkowski i Veronica Owusu-Byczkowska. Od kilku lat szukali niszy w polskim internecie, którą należałoby wypełnić. No i dwa lata temu wpadli na pomysł stworzenia serwisu łączącego ludzi. Nie chodziło bynajmniej o kolejny portal społecznościowy w stylu naszej-klasy.pl czy fotki.pl czy o następny portal randkowy podobny do sympatii.pl. Postawiono więc na speed dating.

O przeznaczeniu serwisu opowiada Bartłomiej Byczkowski:
- Give5.pl to miejsce, w którym można spędzić wolny czas w bardzo zabawny sposób, bez jakichkolwiek zobowiązań porozmawiać sobie z ludźmi z różnych miejsc Polski, a nawet świata. Pochwalę się, że wykorzystujemy najlepsze z możliwych na świecie oprogramowań do video chata - pierwsze tego typu w naszym kraju! Niestety, polskie portale randkowe skupiają się na długich i, w większości przypadków, nieprawdziwych opisach użytkowników. Inne próbują automatycznie połączyć dwie "idealne pasujące" do siebie osoby - finał: hydraulik jest poznawany z dziennikarką (prawdziwa sytuacja, nazwy portalu nie będę wymieniał). U nas to wygląda kompletnie inaczej, to użytkownicy sami decydują, z kim chcą się zapoznać i dodatkowo w 5 minut mogą porozmawiać z 5 różnymi osobami. Opisy są bardzo konkretne, bez zbędnych informacji typu rozmiar buta, obwód tali czy ulubionego koloru. Proszę wybaczyć mi ten cynizm, ale jesteśmy w XXI wieku!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

:)))
Ciekawostka z wirtualnych łąk dla niecierpliwych, a bardzo towarzyskich.


WSPÓLNE MAMY...

Chcemy tego czy nie chcemy,
Wspólne mamy... haremy.
/H. B. Szumielski/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus za otwartość Autorki, wyrażającą się choćby w zaproszeniu do dyskusji na omawiany temat

Komentarz został ukrytyrozwiń

Następnym krokiem niech będzie wspólny dobór genotypu on-line, nie będzie trzeba już nic robić;).

Osobiście - choć nie powinienem o tym się wypowiadać z pewnych względów - pozostaję tradycjonalistą jeśli chodzi o tego typu 'spotkania'.

Rewolucja może po części, bo faktycznie - ludzi goniących za czasem i niekoniecznie znającym piękno niektórych rzeczy takie coś przykuje wygodą i szybkością działania. Ale tylko po części. Zależy od konkretnej jednostki i jej światopoglądu. Czyli rewolucja będzie, i jej nie będzie zarazem x]. Jeżeli zaś chodzi ogólnie o świat stosunków międzyludzkich - (oby) nie. Nie wiadomo czego się spodziewać po przyszłych pokoleniach;].

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.