Facebook Google+ Twitter

Znajdź swój wymiar negocjacji

Wszyscy jesteśmy negocjatorami. Każdego dnia znajdujemy się w sytuacjach, które wymagają od nas pewnych umiejętności, jeśli chcemy osiągnąć choćby błahy cel.

 / Fot. AEGEE PoznańLudzie po drugiej stronie stołu negocjacyjnego mają nadzieję, że nie znasz małego mrocznego sekretu: że strategia win – win, podawana w formie emocjonalnej pułapki, jest tak naprawdę tylko fatamorganą negocjacji fair - play. Mają nadzieję, że Cię rozdrapią zanim się zorientujesz co jest grane…”. Jim Camp

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest pierwsze wrażenie, pierwsze sekundy, podczas których osoba, z którą się spotykasz, wyciąga podświadomie wnioski na Twój temat? Jak bardzo rzutuje to na pierwsze spotkanie? Komunikacja to tylko 7 proc. słów, których używasz. Cała reszta to to, co przekazujesz niewerbalnie. Aż do 90 proc. komunikatów odbieranych jest poza świadomym udziałem Twojego umysłu.

Znajdź Swój Wymiar Negocjacji

 / Fot. AEGEE PoznańPod takim hasłem od 7 do 9 maja, na terenie Akademii Ekonomicznej oraz Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, odbędzie się piąta edycja Międzynarodowego Forum Dni Negocjacji. Projekt poświęcony jest negocjacjom i tematom nierozerwalnie z nimi związanymi, tj: motywacji, komunikacji, przywództwu i kształtowaniu wizerunku. Uczestnicy zapoznają się z teorią, którą następnie sprawdzą w praktycznych ćwiczeniach. Szkolenia skierowane są do osób, które chciałyby zdobyć podstawową wiedzę z zakresu wspomnianych zagadnień, jaki i dla tych, którzy pragną pogłębić swoje umiejętności.

Największa Konferencja w Polsce poświęcona negocjacjom

Już w środę 7 maja na terenie Akademii Ekonomicznej odbędą się wykłady prowadzone przez wybitnych ekspertów. "Negocjacje marzeń" i "Przyjazne negocjowanie" to doskonały wstęp, aby rozpocząć niesamowitą przygodę z tę tematyką! Szkolenia 8 i 9 maja organizowane przez AEGEE Negotiation Programme są przeznaczone dla studentów. Więcej informacji na stronie www.dninegicjacji.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.