Znakomity występ Marka Saganowskiego

30-letni polski napastnik - Marek Saganowski - zdobył dwie bramki we wczorajszym, zremisowanym (2:2), meczu Southamptonu ze Swansea City.

Marek Saganowski / Fot. screen youtubePrzy pierwszym trafieniu Polak wykorzystał nieporadność obrońców rywali. W 17. minucie Saganowski przejął piłkę przed polem karnym, następnie zwodem minął wychodzącego bramkarza i precyzyjnym strzałem po ziemi zapewnił ,,świętym’’ prowadzenie.

Niestety zespół z ,,St. Mary’s Stadium’’ roztrwonił wypracowaną przez Polaka przewagę przegrywając po 65 minutach jeden do dwóch. Gdy nadeszła 76. minuta meczu, Marek Saganowski po raz kolejny dał o sobie znać. ,,Sagan’’ otrzymał dobre podanie ze środka, po czym z pierwszej piłki sprytnie przelobował bramkarza Swansea City zapewniając gospodarzom remis.