Facebook Google+ Twitter

Znalezione w karczmie - O cześć wam panowie magnaci…

Ja odbiorca tego, co Panowie pokazują mi w tym radiu z okienkiem, z serca dziękuję. Nigdy nie spodziewałem się takiej troski o mnie i moje zdrowie ze strony Szanownych Panów Właścicielów Telewizji.

Tego daru niebiesiech, dzięki któremu, wiem jak mam żyć, co gotować, na kogo głosować i kogo kochać. Serdeczne Bóg zapłać.

Ja faktycznie trochę słabuję z pamięcią i wielcem rad, że serial o nas Polakach z Ferdusiem Kiepskim zechciał Pan Właściciel ku mej niekłamanej radości dnia pańskiego 22 miesiąca kwietnia, dwa razy pod rząd powtórzyć, ranną porą. To ulga dla mojego Alcchajmera, jeślim, źle to napisał, to proszem o wyrozumiałość. Motywuję to następującą okolicznością, przeze mnie doświadczoną. Otóż oglądając w dniu Św. Aleksandra i Grzegorza programa informacyjny pod nazwą Info TV, od razu mając na myśli Księdza Infułata uwierzyłebym, że PSL ma 13 procentów a te bezbożniki SLD 3. Tak pomalowane obrazki danych partii stały pod słupkami. Tak więc na wiarę przyjmuje to co słyszę, to tyle względem tego Alhajmira.

Ja tak niedowierzał trosce magnatów o nas szaraczków, żem chybko przełączył okienko na to, co my płacim. I tu też wielka radość, znowu oglądam panią Dodu może Doda, bo słodko wygląda i dodałbym ją do swoich kobit. Hej! Mało tego jeszcze mi ją pokażą w niedzielę. Mam tylko kłopot, bo jak moja Małgoś ją czwarty raz w tym samym zobaczy, to albo na tego Woronicza pojedzie, albo po mnie przejedzie. Wolę co by ich, bo silna wielce niewiasta. A i sama coś zła, bo powiedziała, że jak jeszcze raz Czterech Pancernych zobaczy, to nawet Marusia nie pomoże tym, co to, puszczają.

Ja to nawet się cieszę, bo na stare lata o maturze myślę, a tu w telewizyjnym okienku jednego dnia, żem mógł oglądać pana Michała rano w odcinkach i ku wieczoru w pełnym metrażu. Moja mówi, że to słowa coś z pasmanterią związane, ale co ona tam wie, jak na naszego bohatera narodowego Janka i Grigorija Saakaszwilego gniewna. A przecież, kto jak, nie jego krewny za prezydenta tam w Gruzyji robi?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Wielcem rad , że tak zacne grono pochyliło sie nad tym tekstem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od rana radość na mym licu zaiste zaświtała - dzięki mości panie Robercie.
Białogłowe na naszym zadupiu, też kwitną jak oglądają Isaurę czy inną taką.
5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Interesujące i ciekawie napisane.Ciekawe spojrzenie i fajny satyryczny klimat.5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy język...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.