Facebook Google+ Twitter

Znaleziono ludzkie ciała w chorzowskim ogródku!

W Chorzowie w przydomowym ogródku Marka M znaleziono sto ton odpadów medycznych. Ludzkie szczątki zamiast trafić do utylizacji zostały zakopane.

 / Fot. TiesseW Chorzowie zaleziono sto ton zmielonych ludzkich odpadów medycznych, które miały trafić do utylizacji.
Marek M razem z dwoma braćmi do mielenia ludzkich ciał wykorzystywał profesjonalną maszynę do szatkowania. Dzięki niej rodzeństwo moglo zakopać na swoim podwórku większą ilość odpadów.
Odpady ze szpitali przewozili zwykłymi, nie przystosowanymi do tego samochodami. Podczas pracy działali bez odzieży ochronnej.

Klientami podejrzanego było około 300 szpitali i przychodni lekarskich w regionie. Jak czytamy w Polskatimes.pl "Marek M. oferował konkurencyjne ceny, dlatego łatwo znajdował klientów"

Właściciel firmy zajmującej się utylizacją odpadów medycznych Marek M za podobne przestępstwo karany był już wcześniej. Także teraz usłyszał zarzuty w śledztwie prowadzonym przez katowicką prokuraturę. Dwanaście do tej pory postwaionych zarzutów obejmuje między innymi: możliwość sprowadzenia zagrożenia epidemiologicznego dla zdrowia i życia wielu osób, złamanie zakazu prowadzenia działalności gospodarczej oraz oszustwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.