Facebook Google+ Twitter

"Znam kogoś, kto Cię szuka" wkrótce w polskich kinach. Na ekranie zobaczymy Andrzeja Chyrę

27 listopada wejdzie na ekrany polskich kin film "Znam kogoś, kto Cię szuka" Julii Kowalski. W roli głównej zobaczymy Andrzeja Chyrę.

 / Fot. Alter Ego PicturesPo premierze na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes i podróży przez wiele innych - m.in. T-mobile Nowe Horyzonty, Festiwal Filmowy w Gdyni, MFF w Busan, Festiwal Filmowy w Cottbus czy Rzymski Festiwal Filmowy - "Znam kogoś, kto Cię szuka" Julii Kowalski wejdzie pod koniec listopada na ekrany polskich kin.

Francuska prowincja, późna jesień. Rose, wychowująca się bez matki nastolatka, córka polskiego emigranta, przeczuwa, że jej ciało żegna się z niewinnością dzieciństwa. Nadchodzi czas, w którym na nowo będzie musiała wytyczyć jego granice, aby nie stać się wyłącznie towarem na rówieśniczym rynku ciał, służących do komunikacji między płciami. Rose, znajduje inny sposób na przeżycie inicjacji w dorosłe emocje. Wykorzystuje sytuację: zatrudniony przez ojca Polak (Andrzej Chyra) ma tu syna, którego w przeszłości porzucił i z którym chce odnowić rodzinne więzi. Początkowo z nudy, z tęsknoty za intensywnymi wrażeniami, dziewczyna wchodzi w sam środek uczuciowej układanki między ojcem i synem. Jest katalizatorem, świadkiem, w końcu uczestniczką zdarzeń. Odkrywa, że to ludzkie słabości, a nie atuty są kluczem do porozumienia ze
światem.

- W tym filmie chciałam połączyć dwa tematy, które są dla mnie szczególnie ważne: okres dorastania i powrót do moich polskich korzeni - twierdzi autorka filmu, Julia Kowalski.(materiał prasowy)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.