Facebook Google+ Twitter

Znamy artystów SnowShow Hip-Hop Week 2016!

Od 4 do 13 marca 2016 we francuskim regionie Les Orres na wszystkich miłośników białego szaleństwa oraz dobrego brzmienia będzie czekać SnowShow Hip Hop Week!

 / Fot. SnowShow.plWśród wykonawców tegorocznej edycji będzie można usłyszeć m.in. O.S.T.R., Grubsona, Rasmentalism, Jarecki&BRK, Flint oraz Flirtini.

Koncerty polskiej czołówki sceny hiphopowej to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na tegoroczną edycję festiwalu SnowShow Hip-Hop Week! Na uczestników wydarzenia będą czekać tzw. “4 elementy Hip-Hopu”, czyli warsztaty z breakdance’u, DJingu (zajęcia poprowadzi DJ Anusz), graffiti oraz rapu (na scenie pojawią się najlepsi polscy DJe rapgry). Oczywiście jak to w górach - nie zabraknie również białego szaleństwa na najpiękniejszych narciarskich trasach Alp.

SnowShow Hip-Hop Week - Poczuj To!: https://www.youtube.com/watch?v=4eEQUHsVQZk&feature=youtu.be

- Tegoroczna edycja Hip-Hop Week jest wyjątkowa, bo organizowana po raz pierwszy. Z tego względu zależy nam, aby przez tych 9. festiwalowych dni uczestnicy nie tylko otrzymali porządną dawkę dobrej muzyki, ale także mieli do wyboru szereg innych atrakcji związanych z tematyką i kulturą Hip Hopu. - podkreśla Michał Starkowski, dyrektor artystyczny i programowy SnowShow Hip-Hop Week. Do tego oczywiście dochodzą jeszcze takie działania jak Silent Disco, testy sprzętu, szkolenia narciarskie snowboardowe, czy freestylowe. - dodaje Starkowski.

SnowShow Hip-Hop Week to połączenie pasji do nart, snowboardu, Hip Hopu oraz wyjątkowej atmosfery, przygotowanej przez i dla młodych ludzi. Więcej informacji na temat festiwalu jest dostępnych pod linkiem: http://hiphopweek.pl
---
O.S.T.R. – Adam Ostrowski, polski raper, freestyle'owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku, wielokrotnie nominowany do nagród muzycznych, w tym Fryderyków w kategorii Najlepszy Album Roku - Hip Hop (Tabasko, 2003). Zdobywca czterech Ślizgerów - w 2003 roku w kategoriach Najlepszy Album Roku (Jazz w wolnych chwilach) i Osobowość roku 2003 oraz w roku 2005 w kategoriach Najlepszy album roku ("Jazzurekcja") oraz Wykonawca Roku. Uważany za jednego z czołowych artystów polskiego hip-hopu, a także całej polskiej sceny muzycznej.

Grubson - Tomasz Iwanca człowiek, obok którego nie można przejść obojętnie. Jego charakterystyczny głos, flow, muzyka oraz przekaz zatrzęsły polską sceną muzyczną, na której obecny jest od 1997 roku. Zainteresowanie muzyką zaszczepił w Grubsonie jego brat Hudy. W latach 2001-2008 realizował wiele projektów muzycznych łączących takie gatunki jak rap, reggae i dancehall.

Rasmentalism - Klasyczny duet MC (Ras) i producent (Ment XXL). Współpracują od 2006 roku. Przez 6 lat działalności na scenie niezależnej nagrali trzy doskonale przyjęte albumy: "Dobra muzyka ładne życie" (nielegal roku 2008 według magazynu Spinner Polska), "Duże Rzeczy" z W.E.N.Ą. oraz "Hotel Trzygwiazdkowy”. Przy okazji tego ostatniego nawiązali współpracę z legendarną wytwórnią Junoumi Crew, wydając swoje pierwsze winylowe EP. W ciągu kilku lat obecności na scenie rapowej, zagrali kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, za każdym razem wypełniając kluby po brzegi. Najnowszy album "Za młodzi na Heroda" ukazał się w grudniu 2013 r. nakładem Asfalt Records i natychmiast zyskał opinię najlepszego rapowego debiutu roku 2013, a często najlepszej rapowej płyty AD 2013 w Polsce.

Jarecki & BRK - Jarosław Kubów – polski raper i wokalista. Od 2003 r. prowadzi solową działalność artystyczną. Laureat nagrody im. Anny Jantar na 43. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki. BRK, a właściwie Bartosz Kochanek, znany również jako Brzuch - polski DJ i raper, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku.

FLINT - Jakub Nowaczyński znany również jako Czarny Charakter – polski raper. Członek zespołów Freestyle Palace i ACME. Zwycięzca finału Wielkiej Bitwy Warszawskiej w 2009 roku.

FLIRTINI - Polski duet producentów muzycznych i DJ-ów wykonujących elektroniczną muzykę taneczną, powstał w 2012 roku. Skład formacji tworzą Jan "Jedynak" Porębski oraz Kamil "Ment" Kraszewski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.