Facebook Google+ Twitter

Znamy autorów najlepszych biznesplanów!

Zakończyła się już czwarta edycja organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości konkursu na biznesplany.

O tym, że własną firmę w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości może założyć każdy pomysłowy młody człowiek wiadomo nie od dziś. Dla wielu dodatkowym impulsem do myślenia o rozkręceniu działalności gospodarczej są… konkursowe nagrody.

Tegoroczna edycja konkursu na biznesplany przyciągnęła rekordową liczbę młodych przedsiębiorców. Zresztą, każda kolejna edycja imprezy gromadzi większą liczbę aplikujących. W pierwszej, rozpisanej w 2004 roku edycji udział wzięło 145 uczestników, w drugiej edycji ich liczba wzrosła do 600, a w trzeciej – do 850. W obecnej edycji przesłanych zostało około 800 biznesplanów. Z powodu dużej liczby zgłoszeń o dwa tygodnie przedłużono nawet termin nadsyłania prac.

Już dziś znamy 10 finalistów konkursu. Są to: Kamil Słabosz (firma Ale Bobas), Michał Kowalski (Antykwariusz.pl), Piotr Jutkiewicz (Business Feresight), Paweł Dzięcielski (Mobyplan), Artur Janus (e-bejbik), Agnieszka Bauman (Pralnia Samoobsługowa H2O), Krzysztof Łojniewski (Pagepro.pl), Natalia Papała (Private Assistant), Elżbieta Matus (Refunddot) oraz Tomasz Wiśniewski (Sprzęt Rehabilitacyjny dla Osób Niewidomych i słabo widzących). Kto zostanie zdobywcą głównej nagrody dowiemy się wkrótce.

statuetka, którą otrzyma zwycięzca konkursu na biznesplany / Fot. źródło: http://www.biznesplany.pl/start.php?action=idea#Trójka zwycięzców zostanie ogłoszona na uroczystej konferencji podsumowującej cały projekt. Właśnie na niej laureaci odbiorą główne nagrody konkursu. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma statuetkę, tytuł „Pomysł na Biznes Roku 2007”, 10 tys. zł oraz możliwość założenia i prowadzenia firmy w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Laureat drugiego miejsca dostanie 5 tys. zł, a trzeciego – 3 tys. Dodatkowo zwycięzcy będą mieli możliwość skorzystania z usług niektórych już działających w inkubatorach firm., m.in. AMR advertising & market research, która zaoferoała stworzenie projektu logo, firmowych wizytówek i ulotek. Który z laureatów to wszystko otrzyma? Dowiemy się już wkrótce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Chętnie wezmę udział za rok:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.