Facebook Google+ Twitter

Znamy ceny biletów na mecze Polski z Włochami i Węgrami

PZPN ustalił ceny biletów na najbliższe towarzyskie spotkania reprezentacji Franciszka Smudy. Biało-czerwoni w listopadzie zmierzą się z Włochami i Węgrami. Na spotkanie ze "Squadra Azzurra" ceny biletów wynoszą: 60, 120 i 180 PLN. Natomiast z "Madziarami" wejściówki będą kosztować 40, 80 i 120 PLN.

Polska / Fot. PZPN/materiały prasowe17 października rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz reprezentacji Polski z Włochami. Obecnie wejściówki mogą nabywać wyłącznie członkowie Klubu Kibica Reprezentacji Polski. Spotkanie rozegrane zostanie 11 listopada o godzinie 20.45 we Wrocławiu.

Jeśli chodzi o mecz Polska - Węgry, to szczegóły dotyczące dystrybucji biletów mają zostać podane w najbliższym czasie. Jak na razie wiemy jaka będzie cena biletów oraz, że spotkanie rozegrane zostanie 15 listopada na stadionie Miejskim w Poznaniu.

Polski Związek Piłki Nożnej przewidział następujące zniżki:

- Rodzice lub opiekunowie z dziećmi - cena biletu na sektor rodzinny dla dzieci do 12 lat pod opieką rodziców: 1 PLN. Możliwe konfiguracje: 1 rodzic plus 1 dziecko, 1 rodzic plus 2 dzieci, 2 rodziców plus 1 dziecko, 2 rodziców plus 2 dzieci.

- Osoby powyżej 60 roku życia - bilety we wszystkich kategoriach cenowych z 50% zniżką.

- Kobiety - bilety we wszystkich kategoriach cenowych z 25% zniżką.

- Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich będą mogli zakupić bilety w cenie po 60 PLN plus 1 PLN (dla opiekuna). Liczba miejsc dla osób na wózkach inwalidzkich jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

(zniżek nie można łączyć)


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.