Facebook Google+ Twitter

Znamy datę premiery Wiedźmina

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-07-18 11:31

ATARI wspólnie CD Projekt RED poinformowało, że premiera długo oczekiwanej gry RPG pt. "Wiedźmin" nastąpi 26 października, czyli 6 tygodni później niż pierwotnie zakładano.

Przesunięcie premiery skomentował na oficjalnej stronie gry (www.thewitcher.com)Adam Kiciński szef studia CD Projekt RED:
"Zdajemy sobie sprawę, że takie przesunięcia są zawsze bolesne dla graczy oczekujących premiery. Zdecydowaliśmy się jednak przedłużyć okres pracy nad grą, tak aby ostateczny produkt był możliwie najbardziej dopracowany. Chcieliśmy również jak najszybciej uprzedzić o tym graczy, aby nie zaskakiwać tą wiadomością w ostatniej chwili. Mam nadzieję, że przesunięcie premiery o 6 tygodni będzie akceptowalne dla fanów oczekujących gry i że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem."
Okładka gry / Fot. www.thewitcher.com

Na oficjalnej stronie gry szef projektu Jacek Brzeziński wyjaśnił, że gra jest na etapie “beta candidate nr 4”, pozwoliło to programistą na nowo oszacować czas jaki jest potrzebny na przeprowadzenie testów i ewentualnych poprawek w grze. Przełożyło się to na dłuższe niż planowano czas zakończenia prac na finalną wersją produktu. Jest też pozytywna wiadomość dla graczy, otóż czas jaki będzie potrzebny na ukończenie gry też uległ wydłużeniu. Kierując się główną linią fabuły zajmie nam 50 godzin wirtualnej rozgrywki, pierwotnie zakładano 40 godzin. Natomiast przejście gry wraz z większością questów pobocznych zajmuje aż 90 godzin!

Twórcy zapowiedzieli również prezentację gry "Wiedźmin" na najbliższej imprezie Games Convention w sierpniu, która odbędzie się w Lipsku. Premiera odbędzie się tego samego dnia w Europie, jak i w USA, przygotowano siedem wersji językowych: angielska, niemiecka, francuska, hiszpańska, włoska, rosyjska i polska.
Więcej na oficjalnej stronie gry: www.thewitcher.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Lepiej niech premiera się przesunie, a gra będzie dopracowana. Przykład Vampire: Bloodlines powinien być przestrogą dla wszystkich developerów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witcher zrobi furorę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.