Facebook Google+ Twitter

Znamy kolejną gwiazdę Festiwalu Legend Rocka 2015. W Dolinie Charlotty wystąpi ZZ Top

Kolejna wielka gwiazda potwierdziła swój występ na Festiwalu Legend Rocka. 3 lipca 2015 roku w Dolinie Charlotty pod Słupskiem wystąpi zespół ZZ Top.

 / Fot. Fot. Alterna2 CC BY 2.0 flickr"ZZ Top jest przedstawicielem hard rocka, bluesa i południowego rocka. W muzyce zespołu wyraźnie słychać wpływy boogie. Grupa nie stroniła też od groteski rockowej, reprezentując typowy teksański humor. Okresem największych sukcesów grupy była połowa lat osiemdziesiątych, kiedy to album Eliminator stał się przebojem głównego nurtu rocka. Dwaj frontmani, Gibbons i Hill, zapuścili długie brody. Ubrani tak samo, w golfowe kapelusze, obfite koszule, okulary przeciwsłoneczne i workowate spodnie, mogą uchodzić za dwóch bliźniaków" - czytamy na stronie organizatora.

Najbardziej znane przeboje grupy to "Rough Boy", "Gimme All Your Lovin", "Stages", "Legs" czy "Sharp Dressed Man". Zespół nagrał ponad 20 albumów, a płyta "Eliminator" z 1983 roku sprzedała się w ponad 10 milionach egzemplarzy.

Zespół ZZ Top to już druga gwiazda, która potwierdziła swój udział na Festiwalu Legend Rocka. 4 lipca 2015 roku w Dolinie Charlotty wystąpi prawdziwy muzyczny gigant, Carlos Santana.

Czytaj więcej: Carlos Santana wystąpi w Polsce. Muzyk zagra 4 lipca 2015 roku w Dolinie Charlotty

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.