Facebook Google+ Twitter

Znamy kolejną gwiazdę Open'er Festival 2013 - Kings Of Leon

Mają na koncie przeboje "Sex On Fire", "Pyro" czy "Use Somebody", a prywatnie wszyscy są rodziną. 6 lipca podczas Heineken Open'er Festival w Gdyni usłyszymy zespół Kings Of Leon. Towarzyszyć mu będą m.in. Queens Of The Stone Age i Blur.

 / Fot. Corentin LAMY, GNU1.2Poznaliśmy nazwę trzeciego zespołu, który pojawi się podczas przyszłorocznej edycji Heineken Open'er Festival. Ogłosił ją dyrektor imprezy, Mikołaj Ziółkowski, w audycji Agnieszki Szydłowskiej "Program Alternatywny". Wcześniej, również na antenie radiowej Trójki, ujawniono inne formacje, które zagoszczą w najbliższej edycji - Blur i Queens Of The Stone Age.

Kings Of Leon to trzej bracia Followill - Caleb, Nathan i Jared oraz ich kuzyn, Matthew. Rodzinna przygoda z muzyką zaczęła się pod koniec lat 90-tych, kiedy po rozwodzie rodziców bracia zamieszkali w Nashville. Współpracowali wówczas z Angelo Petraglią, amerykańskim producentem muzycznym i autorem tekstów. Jednym z ich najbardziej rozpoznawalnych albumów stał się "Only By The Night", wydany w 2008 roku, oraz dwa lata młodszy "Come Around Sundown" - ten ostatni zyskał status platynowej płyty.Obecnie zespół pracuje nad materiałem na szóste wydawnictwo, które ma się ukazać w przyszłym roku. Cztery lata temu Kings Of Leon byli jedną z najbardziej pożądanych kapel na Open'erze. Teraz również panowie nie stracili na popularności, bo - przypomnijmy - to właśnie internauci, czyli fani, decydują o tym, jakie zespoły chcą zobaczyć na scenie.

Heineken Open'er Festival odbywa się od 2002 roku. Najbliższa edycja będzie miała miejsce w Gdyni na lotnisku Kosakowo w dniach 3-6 lipca. Do 15 stycznia można nabyć bilety w promocyjnej cenie 370 zł.

Szczegóły na www.opener.pl. Informacji na temat festiwalu dostarcza także audycja "Program Alternatywny" - w każdą środę i czwartek o 19 w Programie Trzecim Polskiego Radia.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.