Facebook Google+ Twitter

Znamy nowego prezesa PZPN

Nowym prezesem PZPN został Zbigniew Boniek -w I turze dostał aż 45 głosów, a w drugiej 61. Pokonał Kręcinę i Koseckiego, którzy mieli kolejno 13 i 15 głosów. Na drugim miejscu był Potok z 27 głosami.

Miejmy nadzieję, że Zbigniew Boniek, legenda polskiej piłki nożnej, zdziała coś w naszej piłce i zmieni ją na lepsze. Poczekamy, zobaczymy, a na razie życzymy owocnych sukcesów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Mój głos w tej burzliwej dyskusji. Pan Andrzej Zabielski był czujny i przekazał informacje o wyborze nowego prezesa PZPN. I chwała mu za to, że pilnował, że mu się chciało. To dobre cechy reportera czy dziennikarza. Jest kwestia samej treści artykułu... bo treści tu nie ma. Dwie linijki wstępu i dwie tekstu to nie artykuł, ale króciutki news. Moim zdaniem aż za krótki, bo mógł się tu znaleźć choćby zarys sylwetki Bońka jako piłkarza. Takie newsy mają zastosowanie w portalach, gdzie Autor zamieszcza "na gorąco" zajawkę wydarzenia, a potem może ją rozwinąć. W tym przypadku Autor takiej możliwości nie ma i 2-3 godz. po zdarzeniu taki artykuł wygląda źle, bo nie ma w nim treści. Natomiast pan Andrzej Chorążewicz moim zdanie niepotrzebnie atakuje, bo każdy ma prawo do nauki, szczególnie młody człowiek. Tylko złośliwe wytknięcie błędów, bez merytorycznej wskazówki niczemu nie służy, a już próby wręcz strofowania kogoś tylko za to że jest młodszy po prostu nie przystoi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Panie Andrzeju Chorążewicz, sory ,że się wtrącam ale w krytyce przekroczył Pan granice . Jaki Pan daje przykład ? Potem pretensje , młodzi nie szanują starszych .
@ Andrzeju [ mogę tak ?] idziesz dobrą drogą , drogą pasji . Życzę powodzenia .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzej Zabielski- i tak trzymaj. Nie zrażaj się złośliwymi uwagami i pisz jeśli sprawia Ci to przyjemność. Trening czyni mistrza. Myślę, że najważniejszy jest wynik wyborów. Wygrał mój faworyt i bardzo się cieszę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tak trzymaj:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki, :) nie przejmuje się, a jedna osoba która też nie ma rewelacyjnych artykułów nie zlikwiduje mojej pasji czyli pisania tekstów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie przejmuj się tymi uwagami, a jeżeli chodzi o przytyki co do wieku (wycieranie nosa), to być może ktoś zazdrości Ci tego, że jeszcze tyle wspaniałych lat przed Tobą. Młodość jest wspaniała.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Internetowym napinaczom dziekujey. Naprawde dziękujemy

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Do wygrania jest potrzebna większość bezwzględna to znaczy 50 procent +1 glos."

Pański komentarz też jest nieścisły. Do zwycięstwa potrzeba 60 głosów, nie ważne ilu głosuje (oczywiście musi być quorum). W przypadku gdyby np. na sali było tylko 110 kandydatów, to trzeba byłoby więcej niż 50 proc. + 1 głos. Gdyby pan podał, że 50 proc. + 1 ale wszystkich delegatów, byłoby okej. Albo po prostu było napisać większość bezwzględna i na tym poprzestać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ja odpowiadam i prosze się tutaj nie napinać

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak wiem wyniki przestawiaja I turę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.