Facebook Google+ Twitter

Znamy skład KŻ Orzeł Łódź na sezon 2010

Trener Zdzisław Rutecki przedstawił skład drużyny Orła Łódź na sezon 2010.

logo Klubu Żużlowego Orzeł Łódź / Fot. www.orzel.lodz.plW piątek, 15 stycznia 2010 roku, trener Zdzisław Rutecki na konferencji prasowej przedstawił skład Klubu Żużlowego Orzeł Łódź, który będzie walczył o awans do I Ligi.

Kadra Orła Łódź liczy pięciu polskich seniorów: Stanisława Burzę, Marcina Jędrzejewskiego, Łukasza Jankowskiego, Piotra Dyma, Jacka Rempałę oraz trzech juniorów: Emila Idziorka, Mateusza Kowalczyka i Michała Łopaczewskiego. Drużynę z Łodzi uzupełnia czterech obcokrajowców: Freddie Eriksson, Zdenek Simota, Claus Vissing oraz Morten Risager.Mecz żużlowy KŻ Orzeł Łódź - Speedway Miskolc / Fot. Mariusz Reczulski

Pytany o nowy skład Orła trener Rutecki odpowiada: "Myślę, że pozyskaliśmy zawodników, na których możemy polegać. Kadra i tak jest liczna, być może jest w niej nawet za dużo zawodników. Najważniejsze, że są to zawodnicy na odpowiednim poziomie, a pamiętajmy, że nie każdy chce jeździć w II lidze".

Trener Zdzisław Rutecki był osobiście odpowiedzialny za budowę zespołu Orła. Zgodnie z ustaleniami ze sponsorem Klubu, Witoldem Skrzydlewskim, połowa wynagrodzenia trenera Ruteckiego zostanie zamrożona i wypłacona będzie tylko w przypadku awansu do I ligi.Mecz żużlowy KŻ Orzeł Łódź - Speedway Miskolc / Fot. Mariusz Reczulski
Kadra KŻ Orzeł Łódź na sezon 2010:

Seniorzy:
Stanisław Burza
Piotr Dym
Łukasz Jankowski
Marcin Jędrzejewski
Jacek Rempała

Juniorzy:
Emil Idziorek
Mateusz Kowalczyk
Michał Łopaczewski

Obcokrajowcy:
Freddie Eriksson (Szwecja)
Morten Risager (Dania)
Zdenek Simota (Czechy)
Claus Vissing (Dania)
Mecz żużlowy KŻ Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz / Fot. Mariusz Reczulski
Wiadomo już także jacy przeciwnicy brani są pod uwagę jeśli chodzi o sparingi. W gronie drużyn z jakimi Orzeł Łódź ma rozegrać mecze kontrolne są kluby z Krosna, Grudziądza, Częstochowy i Leszna. Do wiosennych meczy sparingowych zawodnicy przygotować się będą indywidualnie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.