Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5094 miejsce

Znamy terminarz I ligi w sezonie 2012/2013

Polski Związek Piłki Nożnej ustalił oficjalny terminarz. Na razie zostały podane daty gier w rundzie jesiennej. Warto dodać, że z powodu niezakończonych procedur licencyjnych, skład drużyn może ulec zmianie.

1. kolejka - 4-5 sierpnia
Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz
Ruch Radzionków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz
GKS Tychy - Kolejarz Stróże
Miedź Legnica - Bogdanka Łęczna
Okocimski KS Brzesko - Cracovia
Arka Gdynia - Warta Poznań
GKS Katowice - Łódzki KS
Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki

2. kolejka - 15 sierpnia
Olimpia - Dolcan
ŁKS - Stomil
Warta - GKS Katowice
Cracovia - Arka
Bogdanka - Okocimski KS
Kolejarz - Miedź
Zawisza - GKS Tychy
Termalica - Sandecja
Flota - Ruch

3. kolejka - 18-19 sierpnia
Ruch - Olimpia
Sandecja - Flota
GKS Tychy - Termalica
Miedź - Zawisza
Okocimski KS - Kolejarz
Arka - Bogdanka
GKS Katowice - Cracovia
Stomil - Warta
Dolcan - ŁKS

4. kolejka - 25-26 sierpnia
Olimpia - ŁKS
Warta - Dolcan
Cracovia - Stomil
Bogdanka - GKS Katowice
Kolejarz - Arka
Zawisza - Okocimski KS
Termalica - Miedź
Flota - GKS Tychy
Ruch - Sandecja

5. kolejka - 1-2 września
Sandecja - Olimpia
GKS Tychy - Ruch
Miedź - Flota
Okocimski KS - Termalica
Arka - Zawisza
GKS Katowice - Kolejarz
Stomil - Bogdanka
Dolcan - Cracovia
ŁKS - Warta

6. kolejka - 8-9 września
Olimpia - Warta
Cracovia - ŁKS
Bogdanka - Dolcan
Kolejarz - Stomil
Zawisza - GKS Katowice
Termalica - Arka
Flota - Okocimski KS
Ruch - Miedź
Sandecja - GKS Tychy

7. kolejka - 15-16 września
GKS Tychy - Olimpia
Miedź - Sandecja
Okocimski KS - Ruch
Arka - Flota
GKS Katowice - Termalica
Stomil - Zawisza
Dolcan - Kolejarz
ŁKS - Bogdanka
Warta - Cracovia

8. kolejka - 19 września
Olimpia - Cracovia
Bogdanka - Warta
Kolejarz - ŁKS
Zawisza - Dolcan
Termalica - Stomil
Flota - GKS Katowice
Ruch - Arka
Sandecja - Okocimski KS
GKS Tychy - Miedź

9. kolejka - 22-23 września
Miedź - Olimpia
Okocimski KS - GKS Tychy
Arka - Sandecja
GKS Katowice - Ruch
Stomil - Flota
Dolcan - Termalica
ŁKS - Zawisza
Warta - Kolejarz
Cracovia - Bogdanka

10. kolejka - 29-30 września
Olimpia - Bogdanka
Kolejarz - Cracovia
Zawisza - Warta
Termalica - ŁKS
Flota - Dolcan
Ruch - Stomil
Sandecja - GKS Katowice
GKS Tychy - Arka
Miedź - Okocimski KS

11. kolejka - 6-7 października
Okocimski KS - Olimpia
Arka - Miedź
GKS Katowice - GKS Tychy
Stomil - Sandecja
Dolcan - Ruch
ŁKS - Flota
Warta - Termalica
Cracovia - Zawisza
Bogdanka - Kolejarz

12. kolejka - 13-14 października
Olimpia - Kolejarz
Zawisza - Bogdanka
Termalica - Cracovia
Flota - Warta
Ruch - ŁKS
Sandecja - Dolcan
GKS Tychy - Stomil
Miedź - GKS Katowice
Okocimski KS - Arka

13. kolejka - 20-21 października
Arka - Olimpia
GKS Katowice - Okocimski KS
Stomil - Miedź
Dolcan - GKS Tychy
ŁKS - Sandecja
Warta - Ruch
Cracovia - Flota
Bogdanka - Termalica
Kolejarz - Zawisza

14. kolejka - 27-28 października
Olimpia - Zawisza
Termalica - Kolejarz
Flota - Bogdanka
Ruch - Cracovia
Sandecja - Warta
GKS Tychy - ŁKS
Miedź - Dolcan
Okocimski KS - Stomil
Arka - GKS Katowice

15. kolejka - 3-4 listopada
GKS Katowice - Olimpia
Stomil - Arka
Dolcan - Okocimski KS
ŁKS - Miedź
Warta - GKS Tychy
Cracovia - Sandecja
Bogdanka - Ruch
Kolejarz - Flota
Zawisza - Termalica

16. kolejka - 10-11 listopada
Olimpia - Termalica
Flota - Zawisza
Ruch - Kolejarz
Sandecja - Bogdanka
GKS Tychy - Cracovia
Miedź - Warta
Okocimski KS - ŁKS
Arka - Dolcan
GKS Katowice - Stomil

17. kolejka - 17-18 listopada
Stomil - Olimpia
Dolcan - GKS Katowice
ŁKS - Arka
Warta - Okocimski KS
Cracovia - Miedź
Bogdanka - GKS Tychy
Kolejarz - Sandecja
Zawisza - Ruch
Termalica - Flota

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.