Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19732 miejsce

Znamy tytuł 3. płyty Pokahontaz!

REVERSAL – taki tytuł będzie nosić najnowszy album Pokahontaz. Premiera krążka jeszcze przed wakacjami. Repertuar koncertowy zespołu powiększy się o nowe numery już w maju

DJ Bambus z kultowej grupy Pokahontaz. Album pt. REVERSAL na półki sklepowe trafi jeszcze przed wakacjami tego roku / Fot. www.fotoluna.plRok 2005 to RECEPTURA, rok 2012 – REKONTAKT. Z kolejną płytą Pokahontaz nie mogło być inaczej – jej tytuł również zaczyna się od „re”. Rahim, zapytany, skąd taki pomysł, co kryje się za nazwą REVERSAL i jakie będzie przesłanie albumu, na razie nie zdradza żadnych szczegółów. Pozostaje nam więc czekać aż krążek ujrzy światło dzienne.Motywacji zatytułowania 3. krążka REVERSAL z pewnością można szukać w nowych numerach Pokahontaz, a te w wersjach „na żywo” już niebawem. – Pierwsze utwory z płyty REVERSAL usłyszymy na koncertach już w maju i w czerwcu. 10 maja Pokahontaz zagra w Suchej Beskidzkiej, 23 maja w Chojnicach, a 14 czerwca w Polkowicach. Z zupełnie nowymi numerami Rahim, Fokus i DJ Bambus wystąpią podczas letnich festiwali. Już dziś możemy zaprosić do Ełku, Babiegomostu, Zabrza i Kielc – mówi Aneta Błażejczyk, managerka grupy. Przy okazji przypomina o tegorocznym Hip Hop Kempie w czeskim Hradec Králové, gdzie Pokahontaz zaprezentuje przekrojowy materiał ze wszystkich trzech płyt.

A co po wakacjach? – Intensywnie pracuję nad klubową, jesienno-zimową trasą koncertową. Mogę już zdradzić, że planujemy sporo koncertów na Śląsku. Oprócz tego na naszej mapie znajdą się m.in.: Sopot, Zielona Góra, Toruń, Olsztyn i Iława – zapowiada Błażejczyk. Szykuje się więc niemała trasa. W którym mieście planujecie się pojawić?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.