Facebook Google+ Twitter

Znamy wszystkich uczestników XIII Memoriału Wagnera

Iran, Francja, Japonia i Polska wystąpią w tegorocznym siatkarskim XIII Memoriale Huberta Jerzego Wagnera.

 / Fot. Piotr Drabik/ CC BY 2.0Przed kilkoma godzinami Fundacja Huberta Jerzego Wagnera ogłosiła, że czwartą reprezentacją, która zagra w tegorocznym Memoriale, będzie drużyna Iranu. Tym samym poznaliśmy ostatniego uczestnika imprezy, po mistrzach świata - Polakach, Francuzach, którzy w ostatnim mundialu zajęli czwartą pozycję i reprezentacji Japonii.

Reprezentacji Iranu już raz brała udział w Memorialne - w 2012 roku prowadzona przez Julio Velasco. W ostatnich latach Iran na stałe dołączył do światowej siatkarskiej czołówki, o czym świadczy 10 miejsce w światowym rankingu i szósta pozycja w ostatnich Mistrzostwach Świata.

Memoriał Wagnera, który na dobre wpisał się do kalendarza siatkarskich imprez cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. W tym roku turniej zostanie rozegrany w nowej hali w Toruniu w dniach 22-24 sierpnia. Impreza będzie stanowić dla uczestników ważny etap przygotowań przed Pucharem Świata, a dla Polaków i Francuzów także przed Mistrzostwami Europy.

Już wkrótce mają być znane informacje o terminarzu gier i o biletach, możemy być jednak pewni, że pojedynki gospodarzy - Mistrzów Świata będą się cieszyć ogromnym zainteresowaniem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.