Facebook Google+ Twitter

Znana jest data premiery filmu "Jesteś Bogiem"

Oczekiwany od bliska dekady film "Jesteś Bogiem" opowiadający o zespole Paktofonika pojawi się na ekranach we wrześniu!

 / Fot. Materiały PrasoweFilm "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida ukaże się na dużym ekranie juz 21 września 2012 roku. Opowiada on historię zespołu hip-hopowego, którego utwór "Jestem Bogiem" zna chyba każdy młody Polak.

Grupa Paktofonika lub PKF powstała w 1998, a została rozwiązana w 2003 roku. W jej skład wchodzili Wojciech "Fokus" Alszer, Sebastian "Rahim" Salbert oraz Piotr "Magik" Łuszcz. Piosenki zespołu "Priorytety", "Ja to ja" i "Gdyby" powstały w październiku 1998 roku.

Pierwszy album pt. "Kinematografia" zadebiutował 18 grudnia 2000 r. Znalazły się na nim takie utwory jak m.in. "Chwile Ulotne" czy "Jestem Bogiem". Ten drugi, to najpopularniejszy utwór, który zna cała Polska.

W 8 dni po premierze debiutanckiego albumu, Piotr "Magik" Łuszcz, nad ranem o godzinie 6.15 wyskoczył ze swojego mieszkania na 9 piętrze w Katowicach - Bogucicach. Po przetransportowaniu go do szpitala w stanie ciężkim, zmarł ok. godziny 6.45. Przyczyna samobójczego skoku nie jest do końca znana.
Mówi się, że była ona próbą uniknięcia zasadniczej służby wojskowej. Po śmierci "Magika" zespół kontynuował działalność koncertową. Korzystał z nagranych ścieżek dźwiękowych z wokalem "Magika".

Osobiście czekam na tę premierę, ponieważ "Paktofonika" to był niesamowity zespół. Ekranizacja jego historii będzie najlepszym sposobem oddania hołdu Piotrowi "Magikowi" Łuszczowi.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.