Facebook Google+ Twitter

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci Bronisława Geremka

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-07-14 19:19

- Uraz wielonarządowy spowodowany wypadkiem samochodowym to przyczyna śmierci profesora Bronisława Geremka - poinformowała poznańska prokuratura.

Wg wstępnej opinii prof. Geremek doznał urazów wielonarządowych w wyniku wypadku i to jest bezpośredni powód śmierci. Ostateczną opinię będziemy znali po szczegółowych badaniach wykonanych przez specjalistów medycyny sądowej - tak na konferencji prasowej przedstawiła sprawę poznańska prokuratura.

To nie zawał


W tym samym czasie potwierdzono również, że profesor nie zasłabł ani nie miał zawału serca.
Wstępnie przesłuchano pierwszych świadków oraz pasażerkę z którą podróżował profesor Geremek. Pasażerka stwierdziła, że nie pamięta przebiegu tragedii.

Prokuratura nie chce również próbować w jakiś sposób spekulować na temat przyczyn wypadku do czasu aż nie będą dostępne oficjalne wyniki badań biegłych. Do tego czasu wszyscy świadkowie m.in. jadący za samochodem Bronisława Geremka proszeni są o zgłaszanie się do prokuratury.

Przypomnijmy, że w niedzielę 13 lipca po godzinie 13 Bronisław Geremek, eurodeputowany, były minister spraw zagranicznych, zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło w okolicach miejscowości Lubień koło Nowego Tomyśla.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.