Facebook Google+ Twitter

Znana marka nawołuje do linczu na pedofilu-gwałcicielu. "Wytypuj datę, wygraj szpilki"

Bubble Shoes zamieściło na Facebooku kontrowersyjny wpis, w którym nawołuje do linczu na Mariuszu Trynkiewiczu, pedofilu-gwałcicielu. "Dla osób, które w komentarzach wytypują dokładną datę śmierci przygotowaliśmy nagrody rzeczowe" - czytamy.

 / Fot. ScreenNa profilu Bubble Shoes, marki, którą promowała m.in. Olga Kalicka, znana z serialu "Rodzinka.pl", pojawił się dziś kontrowersyjny wpis. Co ciekawe, nie dotyczy on obuwia, ale... Mariusza Trynkiewicza, pedofila-gwałciciela, który 14 lutego wyjdzie na wolność.

"Jesteśmy porażeni niewydolnością systemu karnego w Polsce... Mamy nadzieję, że wyrażenie społecznego niezadowolenia powstrzyma wymiar sprawiedliwości od popełnienia tak rażącego błędu" - czytamy na Facebooku.

Nie zgadzając się z decyzją sądu, Bubble Shoes postanowiło zabawić się w swoistą grę z czytelnikami. Pyta ich:

"Jak myślicie co się z nim stanie?
Zabije sie sam - like
Pomogą mu - udostępnij
" [pis. oryginalna]

Marka obiecuje również, że osoby, które wytypują poprawną datę śmierci, zostaną nagrodzone. Cały post zaś opiewa hasło: "Wytypuj datę linczu i wygraj szpilki".

A jeszcze parę dni temu Bubble Cherry, buty Justyny Steczkowskiej, wystawione były na aukcji WOŚP.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Panowie tak sobie rozprawiają: zabić...? Nie zabić...? A ja widzę inną, bardzo obrzydliwą rzecz. Sprawę schrzanili politycy, a do czarnej roboty, czyli do zadecydowania o dalszym zamknięciu bez wyroku "zaprzęgli" i wykorzystali psychiatrów, którzy muszą wymyślać "pomroczności jasne"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ok. Poprawiam się. Wtedy nie było moratorium. Po prostu banda idiotów w sejmie 1989 r. postanowiła uczcić swoje dojście do władzy poprzez udostępnienie Tryniewicza dzieciom swoich dzieci.
Ustawa o amnestii była uchwalona w 1989 r, a moratorium na karę śmierci wprowadzono w 1995. I gdzie są posłowie z 1989 r.? Co nam mają dziś do powiedzenia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja w zasadzie nie rozumiem jednego. Ta chora sytuacja nie stała się sama z siebie.
Ktoś chciał znieść w Polsce karę śmierci i ją zniósł, nie przejmując się tym, że to oznacza, że ci co mają wisieć teraz wyjdą na wolność. Ja się pytam kto?

Kto głosował za zniesieniem kary śmierci wiedząc, że w Polsce nie ma dożywocia? Przecież w Polsce było wtedy moratorium. Nie trzeba było na gwałt jej znosić przed wprowadzeniem bezwzględnego dożywocia. Czemu ci ludzie nie mają nam dziś nic do powiedzenia? Choćby prostego "przepraszam, byłem idiotą"?

Problemem parlamentaryzmu jest to, że nie ma winnych. Jak coś to się zmienia partie i udaje, że w tamtej to się nie było.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tym razem hakerstwo. Hmmm... Znów obiecają jakieś nagrody?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Postu już nie ma, jest komentarz:
"Szanowni Państwo,
W dniu dzisiejszym staliśmy się ofiarami włamania do naszego systemu administrowania Fanpagem.
Ze sprawą p. Trynkiewicza nie chcemy mieć nic wspólnego.
Z wyrazami szacunku i przeprosinami
BUBBLE SHOES "

Komentarz został ukrytyrozwiń

No dwa racjonalne głosy w dyskusji

Komentarz został ukrytyrozwiń

„Jeśli zaś ktoś posunąłby się do tego, że bliźniego zabiłby podstępnie, oderwiesz go nawet od mego ołtarza, aby ukarać śmiercią." (Księga Wyjścia, XXI, 14)
Nie można patrzeć na takich zwyrodnialców w kategoriach ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie podejmuję się osądzać reakcji społecznej. Człowiek winien tak okrutnego, odrażającego zabójstwa powinien był zakończyć życie na szafocie, krześle elektrycznym albo w innym, podobnym miejscu. Miejscu, którego istnienie i puszczanie w ruch w celu wyprawienia na tamten świat co najmniej najbardziej cynicznych i bestialskich morderców, którym ich czyn został udowodniony ponad wszelką wątpliwość i którzy byli pełnoletni oraz przy zdrowych zmysłach w chwili popełnienia swego czynu. nie byłoby sprzeczne z religią chrześcijańską. Zamiast tego cywilizowany świat lituje się nad bestiami na dwóch nogach, którymi zajął się wymiar prawa, ale jest bezlitosny dla niewinnych, w tym dzieci, masowo mordowanych w jednej barbarzyńskiej wojnie pod drugiej, którym wielkie mocarstwa mogłyby położyć kres raz na zawsze w ciągu kilku dni. Mogłyby, gdyby rzeczywiście łączyły ich wspólne, wyższe wartości, którymi bez przerwy tak się przechwalają. Skąd zatem zwykli ludzie mają brać dobry przykład - tak miłosierdzia jak sprawiedliwości?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jak się rzeczony Pan zacznie kręcić w okolicy rodziny komentujących to co wtedy komentujący powiedzą?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To świadczy w jakim kraju żyjemy , ile nienawiści , zemsty jest w Polskim narodzie . ? Gdzie są wierzący którzy wiedza, dobrze w modlitwie Ojcze nasz - jako i my odpuszczamy naszym winowajcom.! Niewiara w narodzie jest wciąż wielka . !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.