Facebook Google+ Twitter

Znana marka odzieżowa Cropp usunięta z Facebooka!

Marka odzieżowa Cropp, która zebrała ponad 250 tysięcy fanów, zniknęła z serwisu Facebook praktycznie z dnia na dzień. Czy to wina niesmacznego wpisu na tablicy czy też wysyłanego do użytkowników złośliwego oprogramowania?

 / Fot. materiały prasowe3 marca 2011 roku na stronie facebooktrends pojawił się wpis o tym, że takie marki jak House, Reserved i Cropp wysyłają do użytkowników Facebooka link do złośliwego oprogramowania, który rozsyła scam (jest to odmiana spamu). Prawdopodobnie jeden z adminów był takim złośliwym oprogramowaniem zarażony.

Fanpage Croppa prowadził luźny tryb przekazywania wszelakich informacji swoim facebookowym fanom. Niekiedy były to śmieszne sytuacje z telewizji, innym razem informacje o muzyce. Cropp zamieszczał też na tablicy konkursy, bez wcześniejszego przygotowania aplikacji konkursowej, a to łamie regulamin Facebooka, pisze casebycase. W styczniu Cropp umieścił na tablicy kontrowersyjne zdjęcie, które podpisał "Rozpoczynamy złotą serię Twój Piczon na Czwartek."

Zdaj maturę na Facebooku

"Zdjęcie zostało zgłoszone, co to ma być? Wyśmiewanie się z czyjeś fizyczności? Obrażanie czyjejś godności?" - napisała jedna z internautek pod wpisem Croppa.
"Nabijanie się z ludzi? Brak tolerancji? Żart poniżej poziomu" - dodała inna.

Kiedy doszło do tego, że wpis miał 200 komentarzy i 100 kliknięć "lubię to", Cropp postanowił usunąć wpis, ale jak wiadomo, w internecie nie można niczego usunąć, pozostały screeny.

Fanpage Croppa został usunięty z Facebooka z powodu scamu, złamania regulaminu, bądź za nadużycie. Szymon Jędrach, współwłaściciel firmy agencji 121PR, specjalizujacej się w działaniach internetowych, powiedział serwisowi Wiadomości24, że najprawdopodobniej do usunięcia Croppa z Facebooka przyczyniło się właśnie wysyłanie spamu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

kasia
  • kasia
  • 05.04.2011 13:12

i bardzo dobrze, stanowczo za dużo internauta jest atakowany spamem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.