Facebook Google+ Twitter

Znani, lubiani i wybitni na Dwóch Brzegach w Kazimierzu Dolnym

W Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą trwa 9. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. To doskonała okazja do obejrzenia dawnych i najnowszych realizacji filmowych oraz spotkać się z ich twórcami.

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Tegoroczny, 9. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi trwa od 1 do 9 sierpnia. Fot. Krzysztof Krzak
Tegoroczny, 9. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi trwa od 1 do 9 sierpnia. Fot. Krzysztof Krzak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Mlodsi użytkownicy nie wiedzą że zanim powstala znakomita i dość bliska i Warszawy i Krakowa idea festiwalu Dwa Brzegi były już w Polsce festiwale o podobnej randze i profilu. Mialem je okazje przez wiele wiele lat obserwować, a tzw. Lubuskie Lato Filmowe w Lagowie nawet 20 razy. Mam z tego festiwalu pod Zieloną Górą ogrom materialu niestety nie wersji elektornicznej lecz na negatywach. Dlugo bylem wierny tej wlasnie imprezeie, choć nadszedl czas aby ja zdradzić dla "Festiwalu Gwiazd w MIędzyzdrojach". Bo festiwale tez się rodzą, dojrzewają, przezywają swoje okresy świetności i okresy stagnacji i upadku. Cieszę się że kazimierzowski festiwal się ostał. Ale to bardzo mloda na tle 40 letniego już powakacyjnegow tym roku fesyiwalu polskich filmów fabularnych w Gdyni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Postanowiłam się wybrać do Kazimierza. Po festiwalu, ale co tam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Galeria bardzo pomysłowa i pełna w swym profilu! Nic dodać nic ująć! Na tym polega profesjonalizm. Spójność i ład to atuty galerii pana Krzysztofa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Inne jest podejscie polonistki na wakacjach bez żadnych innych obowiązków, inne kogoś kto calkiem przyzwoicie zna Kazimierz choćby z setek pobytów tam w drodze a jakże na pobliskie sienkiewiczowskie Podlasie. Pytanie o kolejną galerię z Kazimerza kieruję raz jeszcze do autora reportażu p. Krzaka aby zechciał cos jeszcze dodać na temat festiwalu Dwa Brzegi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ależ... Bardzo mnie cieszy, że nie ogranicza pan, panie Adamik swej uwagi do warzyw na bazarze i tureckich piękności. Miło mi też, że pan rozumie moje komentarze, które to fakt odbiegają na korzyść od zawikłań gramatycznych pana wypowiedzi. Niestety w przeciwieństwie do pana nie mogę pojąć pana komunikatów. Dopytuję się, by skłonić pana do precyzyjnych i poprawnych wypowiedzi. Panie Adamik, przecież ma się pan za specjalistę, a to zobowiązuje do poprawności i logiki.

W przeciwieństwie do pana umiem też czytać zdjęcia. Z nich umiem wywnioskować, co słychać w Kazimierzu. Nie muszę zadawać dziecinnych, banalnych pytań, które tak naprawdę świadczą o pozornym zainteresowaniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W przeciwieństwie do tej komentatorki bardzo mnie interesuje co działo sie po drugim sierpnia na tym festiwalu. Dziwaczna komentatorka która za Autora tych świetnych reportazy daje odpowiedzi bez składu ładu i jakiejkolwiek logiki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak to? Nie widać, co tam w Kazimierzu? Proszę dokładnie obejrzeć zdjęcia, a będzie pan wiedział, co słychać. Pewnie pan tego nie zrobił, bo całą uwagę pochłaniają tureckie seriale.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie co slychać na festiwalu w Kazimierzu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Można wywnioskować ze zdjęć, że impreza była i sympatyczna, i ciekawa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miejsca takie jak Kazimierz Dolny szczególnie tętnią w takich chwilach, ale przyjemnie jest do nich zaglądać i bez takiej okazji. Trudno jednak sobie wyobrazić, by nie pojawiały się w nim tłumy artystów....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.